• تاریخ: 2016-06-13
  • شناسه خبر: 18511
  • 621 بازدید

فرمانده انتظامی آق قلا: بیش از یک میلیارد ریال کالای قاچاق در آق قلا کشف شد

ارکین نیوز-فرمانده انتظامی شهرستان آق‌قلا گفت: بیش از یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق طی یک عملیات موفق پلیسی در این شهرستان کشف شد. سرهنگ علی امیریان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با تلاش ماموران پلیس امنی ...

ارکین نیوز-فرمانده انتظامی شهرستان آق‌قلا گفت: بیش از یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق طی یک عملیات موفق پلیسی در این شهرستان کشف شد.

سرهنگ علی امیریان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با تلاش ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان در راستای طرح تامین نظم و امنیت در ماه مبارک رمضان و برخورد با عرضه کنندگان کالای قاچاق، ماموران در بازرسی از سه واحد صنفی موفق به کشف لوازم خانگی قاچاق به ارزش بیش از یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال شدند.

وی ادامه داد: در این عملیات سه نفر دستگیر شدند و همه آنها نیز پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

او تصریح کرد: مجموعه انتظامی شهرستان آق قلا با تلاش شبانه روزی تمامی کارکنان با پدیده شوم قاچاق که به تولیدات داخلی و اقتصاد کشور در این برهه زمانی حساس ضربه وارد می کند، با تمام توان مقابله و عرصه را بر قاچاقچیان تنگ خواهد کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان آق قلا در پایان از کلیه شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک، موضوع را سریعا از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست