• تاریخ: 2018-07-12
  • شناسه خبر: 26655
  • 398 بازدید

فرماندار: ۲۳ میلیارد ریال تسهیلات روستایی در شهرستان آق قلا پرداخت شده است

ارکین نیوز-“امانگلدی ضمیر” گفت:تاکنون ۲۳ میلیارد ریال تسهیلات روستایی در شهرستان آق قلا پرداخت شده است. سومین جلسه ستاد اشتغال شهرستان آق قلا با محوریت تسهیلات اشتغال فراگیر و حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پا ...

ارکین نیوز-“امانگلدی ضمیر” گفت:تاکنون ۲۳ میلیارد ریال تسهیلات روستایی در شهرستان آق قلا پرداخت شده است.

سومین جلسه ستاد اشتغال شهرستان آق قلا با محوریت تسهیلات اشتغال فراگیر و حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار مناطق روستائی و عشایری با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی،به ریاست”امانگلدی ضمیر”فرماندار و با حضور مدیران کل بازرسی و دفتر امور روستائی و شوراهای استانداری،تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان،مدیران ادارات،نهادها و دستگاههای اجرایی عضو ستاد اشتغال و دهیاران روستاهای بخش مرکزی و وشمگیر در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،”امانگلدی ضمیر”در این جلسه با بیان مطلب فوق افزود:از مجموع ۱۲۶ طرح مصوب شده در ستاد اشتغال شهرستان آق قلا تا کنون،تسهیلات ۳۶ طرح در بانکهای عامل توسعه تعاون،کشاورزی،صندوق کارآفرینی امید و پست بانک شهرستان پرداخت شده است.

فرماندار شهرستان آق قلا افزود:با پرداخت ۲۳ میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان دریافت وامهای کم بهره در روستاهای بخش مرکزی و وشمگیر و شهر انبار الوم،۱۸۴ شغل جدید ایجاد شده است.

“ضمیر”عدم هماهنگی بین دستگاههای اجرایی و بانکهای عامل و معرفی افراد بااهلیت را از مشکلات اساسی این طرح عنوان کرد و از مجموعه مدیران ادارات عضو ستاد اشتغال و دهیاران شهرستان آق قلا خواست با همدلی و تعامل با یکدیگر نسبت به معرفی حداقل ۵ طرح از هر روستا و شناسائی افرادی که دنبال ایجاد شغل برای جوانان هستند،بتوانیم تسهیلات اشتغال زائی پایدار مناطق روستایی را بطور کامل جذب نمائیم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست