• تاریخ: 2018-05-28
  • شناسه خبر: 26277
  • 205 بازدید

فرماندار گمیشان؛ آموزش بهترین روش در فرهنگ سازی مقوله ترافیک در جامعه است

ارکین نیوز-فرماندار گمیشان در دومین جلسه شورای ترافیک شهرستان در سال ۹۷ گفت: آموزش بهترین روش در فرهنگ سازی مقوله ترافیک در جامعه است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری؛ امیرشیر توماج در این جلسه با تاکید بر رعایت مس ...

ارکین نیوز-فرماندار گمیشان در دومین جلسه شورای ترافیک شهرستان در سال ۹۷ گفت: آموزش بهترین روش در فرهنگ سازی مقوله ترافیک در جامعه است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری؛ امیرشیر توماج در این جلسه با تاکید بر رعایت مسائل ترافیکی در انجام پروژه ها خاطر نشان کرد: اجرای پروژه های عمرانی در سطح شهرستان باید به گونه ای باشد تا خللی در عبور و مرور وسایل نقلیه و عابرین پیاده وارد نکند.

وی افزود: مبحث ترافیک باید به صورت یک فرهنگ در سطح جامعه نهادینه شود و خانواده ها و آموزش و پرورش در این خصوص نقش مهمی را خواهند داشت.

رییس شورای ترافیک گمیشان تصریح کرد: هدف از برگزاری این جلسات بهبود وضعیت ترافیکی شهرستان و برطرف کردن مشکلات ترافیکی شهری و روستایی است.

توماج یادآور شد: همه اعضای شورای ترافیک شهرستان باید با برنامه ریزی وکار کارشناسی در رفع ترافیک یا به حداقل رساندن آن باهم مشارکت و هم افزایی داشته باشند.

لازم به ذکر است بررسی مصوبات جلسه گذشته، بررسی درخواست ها و گزارش عملکرد اعضا از برنامه های این جلسه بوده که پس از بحث و تبادل نظر کارشناسی تصمیماتی جهت بهبود ترافیکی سطح شهرستان اتخاذ شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست