• تاریخ: 2022-04-05
  • شناسه خبر: 31435
  • 204 بازدید

قربانی: تکمیل پروژه آسفالت جرگلان به مراوه تپه، ترافیک جاده ای بین دو استان را کاهش می دهد

ارکین نیوز- لقمان قربانی امروز پیرو مذاکره تلفنی با فرماندار راز و جرگلان و در بازدید از مسیر جرگلان خراسان شمالی افزود، تکمیل اجرای پروژه آسفالت فوق باعث ارتباط بیشتر دو استان بوده و دو شهرستان مرزی و دور افتاده راز و ج ...

ارکین نیوز- لقمان قربانی امروز پیرو مذاکره تلفنی با فرماندار راز و جرگلان و در بازدید از مسیر جرگلان خراسان شمالی افزود، تکمیل اجرای پروژه آسفالت فوق باعث ارتباط بیشتر دو استان بوده و دو شهرستان مرزی و دور افتاده راز و جرگلان و مراوه تپه را از بن بست خارج خواهد ساخت.

قربانی افزود: بازگشایی این مسیر باعث تسهیل تردد عشایر خراسان و انتقال محصولات کشاورزی کشاورزان هر دو شهرستان و توسعه اقتصادی آنان خواهد گردید.

وی ضمن قدردانی از فرماندار راز و جرگلان گفت: خوشبختانه استقبال ایشان از اجرای این پروژه بیانگر نگاه توسعه طلبانه مسئولین دولت انقلابی سیزدهم می باشد و این دیدگاه ها باعث از بن بست خارج شدن شهرستانهای مرزی را در پی خواهد داشت.

فرماندار شهرستان مراوه تپه گفت: در پی تفاهم نامه ای که سالهای گذشته بین دو استان گلستان و خراسان شمالی در خصوص اجرای آسفالت این مسیر حدود ۷۰ کیلومتری فوق انجام گردیده، استان گلستان از حدود ۱۲ کیلومتر حوزه خود ۸،۵ کیلومتر را زیر سازی و ۴ کیلومتر آنرا نیز آسفالت نموده است و ان شاالله با سنت حسنه یور (مشارکت مردم) اعتبار لازم جهت عملیات خاکی و زیرسازی و آسفالت ادامه مسیر تا انتهای حوزه گلستان نیز توسط دولت پیش بینی خواهد شد و باقیمانده پروژه اجرایی خواهد گردید. امیدوارم استان خراسان شمالی نیز زیرسازی و آسفالت این مسیر در حوزه خود را اجرا کرده و دو استان را به هم وصل نموده و دو شهرستان مرزی را از بن بست خارج نمایند تا آرزوی دیرینه اهالی این دو شهرستان تحقق یابد.

“روابط عمومی فرمانداری مراوه تپه”