• تاریخ: 2015-09-25
  • شناسه خبر: 8427
  • 1,847 بازدید

فرماندار بندرترکمن در بیمارستان مکه بستری است

ارکین نیوز- معاون استاندار گلستان خبر داد که مرجان نازقلچی فرماندار شهرستان ترکمن که در فاجعه روز گذشته منا در کشور عربستان مصدوم شده هم اکنون در بیمارستانی در شهر مکه بستری است. علی اصغر طهماسبی افزود: وی از ناحیه پا و ...

ارکین نیوز- معاون استاندار گلستان خبر داد که مرجان نازقلچی فرماندار شهرستان ترکمن که در فاجعه روز گذشته منا در کشور عربستان مصدوم شده هم اکنون در بیمارستانی در شهر مکه بستری است.

علی اصغر طهماسبی افزود: وی از ناحیه پا و ستون فقرات دچار مصدومیت شده که براسس آخرین تماس ها و پیگیری ها وضعیت او رو به بهبودی است.

وی همچنین اظهار کرد: مسئولان دولتی و نظامی کشور عربستان اجازه حضور پزشکان و تیم های امداد و درمانی ایرانی را در بیمارستان های مکه نمی دهند، اما با پیگیری های انجام شده با دولت عربستان و پزشکان این کشور، مشخص شد که فرماندار بندرترکمن جزو مصدومین بوده و در حال مداوا می باشد.

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان ادامه داد: به شدت پیگیر هستیم تا مداوا بر روی فرماندار بندرترکمن و سایر مصدومین گلستانی به خوبی انجام شود و در حال فراهم کردن مقدمات انتقال آنها به بیمارستان ایرانی ها می باشیم.

نازقلچی فرماندار شهرستان ۶۰ هزار نفری ترکمن واقع در شمال غرب گلستان است.

طهماسبی همچنین گفت: براساس آخرین اخبار دریافتی تعداد جانباختگان گلستانی حادثه روز پنجشنبه منا ۱۲ نفر و تعداد مفقودین ۵۰ نفر می باشد.
براساس آخرین آمار حدود هزار و ۳۰۰ نفر در حادثه صحرای منا جان خود را از دست دادند و بیش از دو هزار نفر نیز مجروح شدند/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست