• تاریخ: 2022-04-05
  • شناسه خبر: 31393
  • 318 بازدید

فرماندار آق قلا: حمایت از سرمایه گذاران، اولویت مهم دولت است

ارکین نیوز-سرپرست فرمانداری شهرستان آق قلا گفت:حمایت از سرمایه گذاران، اولویت مهم دولت در تحقق منویات مقام معظم رهبری است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،”سلیمان هاشمی”در بازدید  از شرکت ...

ارکین نیوز-سرپرست فرمانداری شهرستان آق قلا گفت:حمایت از سرمایه گذاران، اولویت مهم دولت در تحقق منویات مقام معظم رهبری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،”سلیمان هاشمی”در بازدید  از شرکت”فراپخش گلستان”، به حمایت تولیدکنندگان و تقویت اشتغالزائی پایدار اشاره نمود و گفت:مهمترین اولویت دولت سیزدهم در شهرستان،ایجاد و توسعه اشتغال پایدار و حمایت از سرمایه گذاران و تولید کنندگان بر اساس تاکیدات مقام معظم رهبری و تحقق شعار”تولید،دانش بنیان،اشتغال زائی”است و بر اساس پیگیری های کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در طی بازدیدهای دوره ای از واحدهای مختلف نگاه ویژه دولت در این حوزه کاملا مشهود می باشد.

رئیس کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان آق قلا بر ایجاد بستر مناسب و تعامل بیشتر مدیران بخش خصوصی با دستگاههای اجرایی تاکید کرد و افزود:مجموعه دولت برای تقویت بخش تولید و صنعت تمام توان و امکانات خود را بسیج کرده اند.امروز همه مدیران دستگاه های اجرایی برای کمک و پشتیبانی از بخش تولید و اشتغال پای کار هستند.