• تاریخ: 2015-10-08
  • شناسه خبر: 9175
  • 478 بازدید

فردا جمعه کورس اسبدوانی پاییزه آق قلا پیگیری می شود

ارکین نیوز-مسئول برگزاری مسابقات اسبدوانی گلستان گفت: رقابت های کورس اسبدوانی پاییزه آق قلا از جمعه ۱۷ مهر پیگیری می شود. حکیم ایگدری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: مسابقات دو هفته متوالی به دلیل عید سعید قربان و احت ...

ارکین نیوز-مسئول برگزاری مسابقات اسبدوانی گلستان گفت: رقابت های کورس اسبدوانی پاییزه آق قلا از جمعه ۱۷ مهر پیگیری می شود.

حکیم ایگدری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: مسابقات دو هفته متوالی به دلیل عید سعید قربان و احترام به جانباختگان فاجعه منا برگزار نشد و جمعه ۱۷ مهر با برگزاری هفته سوم در مجموعه سوارکاری آق قلا پیگیری خواهد شد.

وی افزود: در این هفته از رقابت ها ۷۱ راس اسب از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبرد داخلی در ۷ دور ۱۰۰۰ متری به رقابت می پردازند و بیش از ۴۲۷ میلیون ریال جایزه نقدی و دو تن و ۵۲۰ کیلوگرم خوراک دام به صاحبان اسب های اول تا سوم کورس های هفت گانه اهدا خواهد شد.

ایگدری ادامه داد: هفته چهارم و پایانی این رقابت ها نیز جمعه ۲۴ مهر برگزار می شود و کورس اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس نیز پس از تاسوعا و عاشورا و از ۷ آبان آغاز خواهد شد.

وی تصریح کرد: رقابت های کورس اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس تا بهمن ماه ادامه دارد و پس از تعطیلات عید نوروز، کورس بهاره گنبدکاووس آغاز خواهد شد.

به گفته وی، رقابت های کورس اسبدوانی در استان گلستان هر ساله در شهرستان های گنبدکاووس، بندرترکمن و آق قلا برگزار می شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست