• تاریخ: 2019-12-10
  • شناسه خبر: 29333
  • 232 بازدید

عملیات اجرایی مجمتع مسکونی ۵۰ واحدی در گمیشان آغاز شد

ارکین نیوز-در مراسمی باهمراهی “احمد دستمرد” فرماندار گمیشان وبا حضور “هادی حق شناس” استاندار گلستان و “مسعود خوانساری” رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، عملیات اجرایی ا ...

ارکین نیوز-در مراسمی باهمراهی “احمد دستمرد” فرماندار گمیشان وبا حضور “هادی حق شناس” استاندار گلستان و “مسعود خوانساری” رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، عملیات اجرایی احداث مجتمع ۵۰ واحد مسکونی، مدرسه ۶ کلاسه و زمین فوتبال چمن مصنوعی در گمیشان با اعتبار بالغ بر ۱۰۰میلیارد ریال آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری گمیشان؛ “احمد دستمرد” صبح امروز پنجشنبه ۷ آذرماه درحاشیه این مراسم ضمن قدردانی از حمایت های اتاق بازرگانی تهران از ابتدای سیل به استان، اظهار کرد: با تصمیمات صورت گرفته و برنامه زمان بندی اعلام شده این پروژها نیمه اول سال ۹۹ به بهره برداری خواهد رسید.

وی افزود: جبران خسارات وارد شده در سیل اخیر شهرستان و فراهم سازی زمینه های توسعه منطقه از برنامه های اصلی در گمیشان می باشد.

دستمرد ادامه داد: این ۵۰ واحد مسکونی برای کسانی می باشد که بر اساس بررسی های انجام شده در حریم رودخانه و حریم استحفاظی میراث فرهنگی قرار گرفته اند.

فرماندار گمیشان تصریح کرد: این واحدهای مسکونی باهماهنگی حوزه معاونت عمرانی استانداری و راه و شهرسازی در عرصه ۲هکتاری در شهر گمیش تپه به بنیاد مسکن محول شده تا با هماهنگی ستاد معین بازسازی گمیشان (بنیاد مسکن گیلان) و اتاق بازرگانی تهران احداث شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست