• تاریخ: 2016-07-14
  • شناسه خبر: 19335
  • 433 بازدید

عفاف و حجاب نقش تعیین کننده‌ای در روابط خانواده و حفظ حریم‌ها دارد

ارکین نیوز- دومین جلسه کارگروه بانوان و خانواده شهرستان آق قلا به ریاست “علی اکبر قجری”معاون فرماندار و با حضور اعضاء این کارگروه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری ...

ارکین نیوز- دومین جلسه کارگروه بانوان و خانواده شهرستان آق قلا به ریاست “علی اکبر قجری”معاون فرماندار و با حضور اعضاء این کارگروه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،”علی اکبر قجری “در این جلسه با تاکید بر ضرورت کیفیت بخشی به برنامه های فرهنگی مرتبط با جامعه خصوصا خانواده گفت:در مقوله مباحث فرهنگی و اجتماعی مبحثی که حائز اهمیت می باشد اثرگذاری برنامه بر جامعه مخاطب است بنابراین هرچه برنامه ها با توجه به نیاز جامعه هدف و فرهنگ آن جامعه طراحی شود مسلما بازخورد آن بیشتر ملموس خواهد شد .

معاون فرماندار شهرستان آق قلا در ادامه افزود : درحوزه عفاف و حجاب در نظر داشتن شرایط متفاوت زمانی و مکانی در تبیین و اجرای آن توسط دست اندرکاران را می طلبد و برنامه ها باید متناسب با فرهنگ و اقوام آن منطقه تعریف گردد.

وی اذعان نمود : رعایت فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه تبعات مثبت زیادی دارد که از آن جمله تضمین سلامت جامعه است. عفاف و حجاب نقش تعیین کننده‌ای در روابط خانواده و حفظ حریم‌ها دارد.

این مقام مسئول در شهرستان،توجه و پیگیری در برنامه ریزی برنامه های روز ملی دختران و دهه کرامت را مورد تاکید قرار داد و بیان داشت: توجه به آسیبهای اجتماعی دختران و انعکاس دغدغه ها ی آنها از مهمترین مواردی است که مشاورین بانوان می توانند به آنها پرداخته و در جهت توانمند سازی این قشر از جامعه گام بردارند .

“قجری”لزوم توجه مسئولین ادارات به امر ورزش بانوان شاغل را مورد تاکید قرار داده و اظهار داشت: تحرک و نشاط بانوان عاملی موثر در ارتقای زندگی اجتماعی و سیاسی جامعه است و در بحث بانوان شاغل نیز با توجه به تاکیدات استانی، لازم است دستگاهها به امر تحرک و ورزش بانوان شاغل بازنگری و توجهات ویژه داشته باشند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست