• تاریخ: 2015-02-16
  • شناسه خبر: 1697
  • 1,824 بازدید

عذرخواهی رسمی شهردار آق قلا از ساکنین محلات

ارکین نیوز – عصر امروز سایت شهرداری آق قلا عذرخواهی رسمی شهردار آق قلا از ساکنین برخی محلات شهر را درج کرد که در نوع خودش قابل تقدیر و قابل توجه بود . سایت شهرداری آق قلا با درج تیتری با عنوان ” عذرخواهی شهرد ...

1
ارکین نیوز – عصر امروز سایت شهرداری آق قلا عذرخواهی رسمی شهردار آق قلا از ساکنین برخی محلات شهر را درج کرد که در نوع خودش قابل تقدیر و قابل توجه بود .
سایت شهرداری آق قلا با درج تیتری با عنوان ” عذرخواهی شهردار آق قلا از ساکنین برخی محلات ” به صورت رسمی از مردم به دلیل برخی مشکلات موجود در این مناطق در یک سایت رسمی عذرخواهی کرد که تاکنون حداقل در استان گلستان از هیچ مسئولی دیده نشده بود.
به نوشته سایت شهرداری آق قلا ” شهردار آق قلا از برنامه ریزی شهرداری برای افزایش طرح های عمرانی در محلات شهر آق قلا خبر داد.
عبدالرشید قرنجیک ضمن عذرخواهی از شهروندان ساکن محلات آق قلا اضافه کرد: شهرداری در بعضی محلات مثل کل آباد ، تازه آباد و حکیم آباد و سمت شمال محله طعنه و چند نقطه شهر نتوانسته انتظارات را برآورده کرده و عملکرد مناسبی داشته باشد.
وی با بیان اینکه در مدت باقی مانده امسال و بودجه سال آینده توجه ویژه ای به این مناطق خواهد شد ، اضافه کرد: زیرساخت لازم برای بهبود وضعیت معابر در محلات به ویژه در بخش هدایت آب های سطحی انجام گرفته ولی با توجه به وسعت مشکلات موجود ، این محلات نیازمند افزایش کارهای عمرانی می باشد. “

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست