• تاریخ: 2016-01-24
  • شناسه خبر: 13773
  • 1,377 بازدید

عبدالغفار رادمهر : برای اجماع و ائتلاف آمادگی دارم

ارکین نیوز- از سلسله نشستهای هم اندیشی مهندس عبدالغفار رادمهر روزهای جمعه ۲ بهمن ماه و شنبه ۳ بهمن ماه در روستاهای اونق یلقی و عطاباد آق قلا برگزار شد. رادمهر ضمن خوش آمدگویی و تقدیر و تشکر از حضور مردم در این جلسات، در ...

ارکین نیوز- از سلسله نشستهای هم اندیشی مهندس عبدالغفار رادمهر روزهای جمعه ۲ بهمن ماه و شنبه ۳ بهمن ماه در روستاهای اونق یلقی و عطاباد آق قلا برگزار شد.

رادمهر ضمن خوش آمدگویی و تقدیر و تشکر از حضور مردم در این جلسات، در ابتدای سخنرانی ها نخست از تفکر اصلاح طلبی خود سخن گفت و سپس مردم را به همدلی دعوت کرد تا در انتخابات آینده پیروز و موفق باشند. وی در ادامه به مشکلات منطقه و عدم توجه به مسائل سیاسی و اجتماعی و فرهنگی آن پرداخت. از مطالبات مردمی سخن گفت و سپس به بحث انتصابات در مدیریتهای استانی پرداخت.

مهندس رادمهر در میان مردم اونق یلقی گفت: باید به معیشت مردم فکر کرد و این جزئی از نیازهای اساسی جامعه است. هر ساختار اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی که در حال شکل گیری در جامعه است، نیاز به باز تولید دارد و اگر نتوانیم آن را بازتولید کنیم آن جامعه محکوم به فناست.

پس ما باید در جامعه خود ساختار اجتماعی، اقتصادی و هویت قومی خود را توسعه دهیم. باید برای توسعه آن یک دگرگونی در خود ایجاد کنیم. سیاست لازمه این دگرگونی می باشد پس ما باید با سیاست هرچه بیشتر رو به جلو حرکت کنیم.

وی در میان مردم عطاباد: عطاباد یکی از سیاسی ترین روستاهای تورکمنصحراست که با داشتن مردمانی مبارز در تاریخ مظهر ایستادگی می باشد در اینجا یادی کنیم از آق محمد کودکی که توسط رژیم منفور پهلوی به قتل رسید و ذر ادامه از حضار خواست به احترام وی یک دقیقه سکوت کنند و سپس پیشنهاد داد هر ساله در ایام دهه فجر مراسم بزرگداشت وی در روستای عطاباد برگزار شود.

در حاشیه های این جلسات رادمهر در پاسخ به سوالات مردم مبنی بر اینکه آیا حاضر به ائتلاف و تمکین به یاش اولی ها هستید، گفت: یاش اولی ها ساختار خود را کامل کنند و چارچوب های انتخاب کاندیدای اصلح را مشخص کنند من به جامعیت گروه یاش اولی ها تمکین می کنم همانطور که در تمامی سخنرانی های خود به این موضوع اشاره کردم و برای اجماع و ائتلاف آمادگی کامل دارم/ترکمنیا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست