• تاریخ: 2019-01-12
  • شناسه خبر: 27863
  • 462 بازدید

طیار:مهمان‌نوازی سنت دیرینه قوم بزرگ ترکمن است/ترکمن‌صحرا از رییس جمهور به خوبی استقبال می‌کند

ارکین نیوز- نماینده مردم شهرستان گنبدکاووس و بخش داشلی برون در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق سنت دیرینه مردم ترکمن، میهمان نوازی شایسته و گرمی از ریاست محترم جمهوری خواهیم داشت. به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران ...

ارکین نیوز- نماینده مردم شهرستان گنبدکاووس و بخش داشلی برون در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق سنت دیرینه مردم ترکمن، میهمان نوازی شایسته و گرمی از ریاست محترم جمهوری خواهیم داشت.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران، قرجه طیار با حضور در مصلی نماز جمعه اهل سنت این شهرستان طی سخنانی کوتاه و با اشاره سفر دکتر حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران به این شهرستان گنبدکاووس اظهار داشت: مردم همیشه در صحنه شهرستان گنبدکاووس روز دوشنبه ۲۴ دی ماه میزبان عالی ترین مقام اجرایی کشور خواهد بود.

نماینده ضمن تشکر از زحمات دفتر ریاست جمهوری، استاندار گلستان و فرماندار شهرستان گنبدکاووس برای تدارک سفر رئیس جمهور و همراهان به این شهرستان افزود: طبق سنت دیرینه و همیشگی مردم ترکمن، میهمان نوازی گرمی از ریاست محترم جمهوری خواهیم داشت.

وی در ادامه گفت: حضور ریاست محترم جمهور در جمع مردمی از آرزوهای مردم هر استان و شهرستانی است و سفر ایشان به همراه جمعی از وزرا و مشاورین، یقینا برای این شهرستان و استان پر بار خواهد بود.

نماینده مجلس یاد آور شد؛ یکی از مهمترین وعده های ریاست محترم جمهوری اجرایی شدن منطقه آزاد اینچه برون بود که اکنون به تصویب هیات دولت رسیده و پس از طی مراحلی اجرایی خواهد شد و راه اندازی این طرح تحویل عظیمی در اقتصاد و بخصوص در اشتغال زایی جوانان تحصیل کرده منطقه خواهد داشت.

طیار از همه اقشار مردم، علما، ریش سفیدان، دانشگاهیان و تمامی آحاد مردم دعوت کرد تا با حضور گسترده و بی نظیر خود و با پوشش های بومی محلی بار دیگر شهرستان گنبدکاووس را به عنوان الگوی وحدت، همدلی و همزبانی ایران نشان داده و سفری بیاد ماندنی برای رئیس جمهور تدارک ببینند.

وی افزود: مردم استان و شهرستان گنبدکاووس روز دوشنبه آینده برنامه های دولت و مصوبات سفر ریاست محترم جمهور برای توسعه منطقه و شهرستان را از زبان ریاست محترم جمهور خواهند شنید/ترکمن نیوز

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست