• تاریخ: 2016-06-24
  • شناسه خبر: 18826
  • 628 بازدید

طرح جوانه‌های نشاط حلقه‌های صالحین در انبارالوم افتتاح شد

ارکین نیوز-سرهنگ محمدرضا کاظمی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان آق‌قلا در آیین افتتاحیه این طرح گفت : طرح کشوری جوانه‌های صالحین در راستای احیای فرامین رهبر معظم انقلاب مبنی بر شکوفایی استعدادهای نوجوانان و جوانان برگز ...

ارکین نیوز-سرهنگ محمدرضا کاظمی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان آق‌قلا در آیین افتتاحیه این طرح گفت : طرح کشوری جوانه‌های صالحین در راستای احیای فرامین رهبر معظم انقلاب مبنی بر شکوفایی استعدادهای نوجوانان و جوانان برگزار می‌شود.

وی افزود : این طرح باهدف پر کردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان با شعار نشاط و تعالی با محوریت اقتصاد مقاومتی اجرا می‌گردد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان آق‌قلا ادامه داد : ۲۰۰ نفر از بسیجیان شهرستان آق‌قلا در دوره‌های آموزشی فرهنگی قرآنی و مهارتی شرکت خواهند کرد و اوقات فراغتی غنی را تجربه خواهند کرد.

سرهنگ کاظمی خاطرنشان کرد : تعطیلات تابستان بهترین فرصت برای این آموزش‌ها به بسیجیان است که باید از این فرصت به‌دست‌آمده نهایت استفاده را کرد. چراکه خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان با توجه به برنامه‌ریزی‌هایی که آنان برای تخریب بنیاد خانواده و جوانان دارند بر عهده بسیجیان است.
صحرا نیوز

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست