• تاریخ: 2016-06-20
  • شناسه خبر: 18707
  • 1,114 بازدید

طبرسا: کانون گلشن گرگان برای اوقات فراغت برنامه های ویژه دارد

ارکین نیوز-مدیر کانون فرهنگی هنری مسجد جامع گلشن گرگان با پرداختن به برنامه های اوقات فراغت این کانون از فعالیت های این مرکز در تابستان خبرداد. جواد طبرسا، مدیر کانون فرهنگی هنری مسجد جامع گلشن گرگان در گفتگو با هیرکان خ ...

ارکین نیوز-مدیر کانون فرهنگی هنری مسجد جامع گلشن گرگان با پرداختن به برنامه های اوقات فراغت این کانون از فعالیت های این مرکز در تابستان خبرداد.

جواد طبرسا، مدیر کانون فرهنگی هنری مسجد جامع گلشن گرگان در گفتگو با هیرکان خبر اظهارداشت: همزمان با فرا رسیدن تابستان برنامه ها و کلاس های مختلفی از سوی این کانون برگزار می شود.

وی افزود: برگزاری کلاس های منبت، تذهیب، شمع سازی، نقاشی روی شیشه، عروسک سازی و جعبه سازی، گل چینی، چاپ روی پارچه و روسری، قالی بافی و سوزن دوزی از رشته های آموزشی بخش صنایع دستی کانون است.

طبرسا تصریح کرد: در رشته فنی و حرفه ای نیز کلاس های حسابداری، تعمیرات تلفن همراه، لپ تاپ، شبکه، cisco، icdl 1، icdl2، ۳dmax، اتوکد، فتوشاپ و عکاسی برگزار می شود.

وی ادامه داد: در بخش فرهنگی و هنری کانون گلشن نیز کلاس های خوشنویسی، میوه آرایی و سبزی آرایی، سفره آرایی، شیرینی و دسر، نقاشی و طراحی چهره، نقاشی و طراحی رنگ روغن، نقاشی کودکان و خیاطی مقدماتی (نازک دوزی) برگزار می شود.

مدیر کانون فرهنگی هنری مسجد جامع گلشن گرگان با اشاره به کلاس های مذهبی این ایام نیز، اظهارداشت: روخوانی قرآن کریم، تجوید، صوت و لحن، ترجمه و مفاهیم قرآنی از کلاس های بخش مذهبی اوقات فراغت کانون گلشن است.

وی خاطرنشان کرد: در بخش ورزشی نیز کلاس های شطرنج، کیوکوشین ایچی گکی، کیو کوشین ماتسویی، کونگ فوتوا و کیک بوکسینگ برگزار می شود.

طبرسا افزود: این کلاس های آموزشی با ارائه مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای، صنایع دستی، فرهنگ و ارشاد اسلامی و هیئت های ورزشی استان برگزار می شوند.

وی اضافه کرد: علاقمندان برای ثبت نام در این کلاس ها می توانند به کانون فرهنگی هنری مسجد جامع گلشن واقع در خیابان شهید رجایی گرگان مراجعه کنند.
هیرکان خبر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست