• تاریخ: 2019-12-31
  • شناسه خبر: 29387
  • 247 بازدید

ضمیر: ارائه خدمات به محرومترین روستاها از برنامه های اولویت دار فرمانداری شهرستان مراوه تپه است

ارکین نیوز-تلاش فرمانداری شهرستان مراوه تپه برای ارائه خدمات به محرومترین روستای این شهرستان می باشد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری مراوه تپه،امانگلدی ضمیر امروز اول دیماه ۹۸ از روستای چرله(cherle) بخش مرکزی شهرستان مرا ...

ارکین نیوز-تلاش فرمانداری شهرستان مراوه تپه برای ارائه خدمات به محرومترین روستای این شهرستان می باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مراوه تپه،امانگلدی ضمیر امروز اول دیماه ۹۸ از روستای چرله(cherle) بخش مرکزی شهرستان مراوه تپه به همراه بخشدار و روسای ادارات راهداری، بنیاد مسکن ، آبفار ، منابع طبیعی و برق بازدید وبا اهالی این روستا دیدار نمود.

فرماندار مراوه تپه در خصوص این روستا گفت: روستای چرله که از جاده اصلی مراوه در محدوده روستای سوزش ۱۷ کیلومتر جاده خاکی فاصله و حدود ۵۰ نفر جمعیت دارد .

وی افزود، در این بازدید با اعضای شورای اسلامی و اهالی عزیز دیدار و گفتگو کردم در ورودم به چرله با معلم زحمتکش که افتخار تعلیم و تربیت را در پنج پایه داشت و دانش آموزان عزیز ( که همه تعدادشان ۷ نفر بود)و در کانکس درس میخواندند دیدار صمیمی داشتم .

امانگلدی ضمیر هدف خود از بازدید از روستای فوق، بررسی ایجاد راه دسترسی مناسب ،صدور مجوز برای احداث واحدهای مسکونی و تعیین محدوده برای روستا ، لوله گذاری برای تامین آب شرب و اجرای طرح آبخیرداری برای تثبیت و جلوگیری از فرسایش خاک و براورده نمودن خواسته های اهالی عزیز روستا اعلام نموده و قول پیگیری لازم برای رفع مشکلات آنان را داد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست