• تاریخ: ۱۳۹۸-۱۲-۱۸
  • شناسه خبر: 29582
  • 206 بازدید

ضمیر:ورود کلیه خودروهای بومی و غیربومی به مراوه تپه کنترل می شود

ارکین نیوز:فرماندار مراوه تپه با اشاره به اینکه کلیه خودروهای ورودی به مراوه تپه کنترل می شود اظهار کرد: با تشدید کنترل ورودی های شهرستان براساس مصوبه ستاد مدیریت کرونای این شهرستان مصوبات الزام آور برای اجرا اعلام گردید ...

farmandarnew36

ارکین نیوز:فرماندار مراوه تپه با اشاره به اینکه کلیه خودروهای ورودی به مراوه تپه کنترل می شود اظهار کرد: با تشدید کنترل ورودی های شهرستان براساس مصوبه ستاد مدیریت کرونای این شهرستان مصوبات الزام آور برای اجرا اعلام گردید.

ضمیر تصریح کرد:ورود خودروهای نقلیه پلاک های بومی و غیر بومی به شهرستان مراوه تپه در” چاتال”،”اسلام آباد”، “ورودی جنوبی و غربی شهر مراوه تپه” به شدت کنترل و از ورود خودروها و مسافرین مشکوک به علایم ویروس کرونا ممانعت شود.

وی افزود:هشدار بهداشت فردی و ضد عفونی کردن محیط خانه و کسب و کار با اولویت و جدی همچنان رعایت خواهد شد.

فرماندار مراوه تپه با اشاره به اینکه حضور در تجمعات و مجامع و اماکن عمومی از جمله فروشگاه ها ، ادارات، بانک ها، آرایشگاه ها و پارک ها ممنوع بوده ،گفت: همشهریان از سفرهای غیر ضرور و پذیرش دوستان و آشنایان و وابستگان و میهمانان از سایر شهرستانها و استانها پرهیز کنند.

ضمیر با بیان اینکه ضد عفونی کردن معابر و اماکن عمومی شهری و روستایی و اداری یک روز در میان انجام خواهد شد،خاطرنشان کرد:شهروندان هشدار ماندن در خانه و دست ندادن به یکدیگر و شستن دست با آب و صابون را جدی و بصورت مستمر رعایت کنند.

وی افزود:اطلاع رسانی هشدارهای رعایت بهداشت فردی با هماهنگی شبکه بهداشت و درمان از طریق بلندگوهای مساجد شهری و روستایی و فضای مجازی و گروه های خبری به صورت روزانه و مستمر انجام خواهد شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست

کد امنیتی *