• تاریخ: 2019-01-03
  • شناسه خبر: 27723
  • 482 بازدید

ضمیر:تخصیص ۲ میلیارد ریال اعتبار جهت آسفالت معابر روستای پیرواش بخش مرکزی آق قلا

ارکین نیوز-تخصیص ۲ میلیارد ریال اعتبار جهت آسفالت معابر از برکات حضور مسئولین دستگاههای اجرایی شهرستان آق قلا در روستای پیرواش سفلی بخش مرکزی بود. در ادامه حضور مسئولین در بین مردم(میز خدمت) و بررسی مسائل و مشکلات روستائ ...

ارکین نیوز-تخصیص ۲ میلیارد ریال اعتبار جهت آسفالت معابر از برکات حضور مسئولین دستگاههای اجرایی شهرستان آق قلا در روستای پیرواش سفلی بخش مرکزی بود.

در ادامه حضور مسئولین در بین مردم(میز خدمت) و بررسی مسائل و مشکلات روستائیان،”امانگلدی ضمیر” فرماندار به همراه”اسمعیل آرخی”بخشدار مرکزی و مدیران شبکه بهداشت و درمان،جهاد کشاورزی،راهداری،آب منطقه ای،بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و شبکه زیر ساخت آبفار و توزیع نیروی برق از روستای پیرواش سفلی،بازدید میدانی بعمل آورده،ضمن دیدار با اعضای شوراهای اسلامی،دهیار و معتمدین محلی از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات روستاهای فوق الذکر قرار گرفت.

مهمترین مشکلات و مطالبات مردمی از بیان دهیار و شورای اسلامی روستا:بازنگری طرح هادی،مشکل آب شرب،افت ولتاژ برق در فصول گرم،جاده های بین روستایی،آسفالت معابر روستا و سرقت کابل برق بود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،”امانگلدی ضمیر”هدف از دور دوم بازدید از روستاها را دیدار مردمی،بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی و بهره برداری از مطالب ارائه شده در این بازدیدها در کمیته برنامه ریزی شهرستان عنوان کرد.

فرماندار شهرستان آق قلا حضور در روستاها و دیدار با مردم را از سیاست های دولت”تدبیر و امید”در راستای حفظ همبستگی و اتحاد بیشتر مردم با دولتمردان بیان کرد و افزود:حضور در بین مردم،انگیزه و تلاش مسئولین دستگاههای اجرایی جهت خدمت رسانی بیشتر را مضاعف می نماید.
1546492813_photo_2019-01-03_08-44-59
“ضمیر”ضمن اشاره به در پیش رو بودن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی،گفت:هدف دوم از بازدید روستاها و دیدار با مردم،علماء و معتمدین محلی،گزارش اقدامات و بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی در طول چهل سال عمر با برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی است و ما خادمین مردم تمام توان خود را در جهت خدمت رسانی بهتر به این ولی نعمتان بکار خواهیم بست.

تخصیص ۲ میلیارد ریال اعتبار جهت آسفالت معابر روستا،بهبود کیفیت آب شرب،مرمت جاده های بین مزارع کشاورزی،تقویت ولتاژ برق و پیگیری مشکلات جاده بین روستائی از مهمترین رهآورد حضور”امانگلدی ضمیر”فرماندار شهرستان آق قلا و دیگر مسئولین دستگاههای اجرایی در روستای پیرواش سفلی از توابع بخش مرکزی بود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست