• تاریخ: 2016-06-05
  • شناسه خبر: 18318
  • 761 بازدید

شهردار گنبد کاووس استیضاح و عزل شد

ارکین نیوز-جلسه‌ی استیضاح شهردار در صحن علنی شورای اسلامی شهر گنبدکاووس برگزار شد. ظهر امروز جلسه‌ی استیضاح عبدالمجید قزلجه با ۹ سوال مطروحه از جانب ۹ عضو شورای شهر در صحن علنی شورای اسلامی شهر گنبدکاووس با حضور اکثریت ۱ ...

ارکین نیوز-جلسه‌ی استیضاح شهردار در صحن علنی شورای اسلامی شهر گنبدکاووس برگزار شد.

ظهر امروز جلسه‌ی استیضاح عبدالمجید قزلجه با ۹ سوال مطروحه از جانب ۹ عضو شورای شهر در صحن علنی شورای اسلامی شهر گنبدکاووس با حضور اکثریت ۱۱ نفر عضو شورا، خبرنگاران و تنی چند از شهروندان برگزار شد.

در ارتباط با پاسخ‌های ارائه شده از جانب شهردار، ۹ سوال مجدد جهت استیضاح شهردار توسط رئیس شورا مطرح گردید که عبدالمجید قزلجه شهردار گنبد در حضور اعضای شورا، خبرنگاران و شهروندان در صحن علی به سوالات مطروحه ارائه پاسخ نمود.

پس از پاسخ شهردار اعضای شورا در پشت درهای بسته در جلسه غیر علنی به بحث و تبادل نظر و رای‌گیری پرداختند و در پایان یک بار دیگر در حضور خبرنگاران و شهروندان رئیس شورا اعلام کرد در جلسه استیضاح، از توضیحات شهردار عبدالمجید قزلجه اعضای شورا قانع نشده‌اند.

علی پورمندی افزود: به اتفاق آراء (با تعداد ۱۱ رای، کل حاضرین ۱۱ نفر) ضمن قدردانی از تلاش‌ها و زحمات عبدالمجید قزلجه در زمان تصدی سمت شهردار، رای بر عدم اعتماد و برکنار وی از سمت شهردار گنبدکاووس از تاریخ استیضاح (امروز یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵) تصویب گردید و به امضاء ۱۱ نفر عضو شورای اسلامی شهر گنبد کاووس رسید.

پورمندی افزود: با توجه به قوانین انتخاب شهردار و سرپرست شهرداری، پس از بحث و تبادل نظر به اتفاق آراء با ۱۱ رای اعضا، منصور قورچایی مسئول حقوقی شهرداری از این تاریخ با حفظ سمت به عنوان سرپرست شهرداری گنبد کاووس تصویب و تعیین شد/تورکمن نیوز

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست