• تاریخ: ۱۳۹۶-۰۷-۱۵
  • شناسه خبر: 24063
  • 100 بازدید

شهردار گرگان دوشنبه مشخص می شود/ اسامی ۴ نامزد تصدی این پست

ارکین نیوز- سخنگوی شورای اسلامی شهر گرگان با اعلام اسامی ۴ گزینه نهایی برای تصدی شهرداری گرگان، گفت: شهردار مرکز گلستان روز دوشنبه هفته جاری از بین این افراد انتخاب و به وزارت کشور معرفی می شود. حسین ربیعی عصر شنبه در حا ...

n82688356-71912697

ارکین نیوز- سخنگوی شورای اسلامی شهر گرگان با اعلام اسامی ۴ گزینه نهایی برای تصدی شهرداری گرگان، گفت: شهردار مرکز گلستان روز دوشنبه هفته جاری از بین این افراد انتخاب و به وزارت کشور معرفی می شود.

حسین ربیعی عصر شنبه در حاشیه برگزاری نشست غیرعلنی این شورا در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: شورای اسلامی گرگان ۱۹ نفر را برای تصدی شهرداری گرگان انتخاب کرده بود که ۶ نفر از آنها تا قبل از رای گیری عصر امروز انصراف داده و در نهایت ۱۳ گزینه به رای اعضای شورا گذاشته شدند و شهردار از بین ۴نفر دارای بیشترین رای انتخاب خواهد شد.

وی از علیرضا حاج محمدعلی (مهندس عمران و معاون کنونی شهرداری گرگان)، محمدعلی طبرسا (دکترای معماری و شهرسازی)، سیدمحمدعلی ثابت قدم (دکترای شهرسازی و شهردار اسبق رشت) و ناصر حاج محمدی (شهردار سابق شاهرود ، رامسر و اسلامشهر) به عنوان گزینه های نهایی برای تصدی شهرداری گرگان نام برد.

شهر گرگان مرکز استان گلستان افزون بر ۳۵۰ هزار نفر جمعیت دارد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست

کد امنیتی *