• تاریخ: 2018-11-30
  • شناسه خبر: 27476
  • 350 بازدید

شهردار کلاله استیضاح و از کار برکنار شد

ارکین نیوز-رئیس شورای اسلامی شهرکلاله اعلام کرد: در صد و چهل و چهارمین جلسه این شورا، شهردار کلاله استیضاح و از کار برکنار شد. حاجی محمد الهی روز پنچشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: در جلسه استیض ...

ارکین نیوز-رئیس شورای اسلامی شهرکلاله اعلام کرد: در صد و چهل و چهارمین جلسه این شورا، شهردار کلاله استیضاح و از کار برکنار شد.

حاجی محمد الهی روز پنچشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: در جلسه استیضاح شهردار کلاله که شب گذشته برگزار شد، عبدالحمید حق شناس با چهار رای موافق و یک رای مخالف از کار برکنار شد.

رئیس شورای شهرکلاله، نداشتن مدیریت کارآمد در اداره امور شهر و عدم توانایی در حل و فصل مسائل و مشکلات اساسی شهر را از دلایل استیضاح و برکناری شهردارکلاله اعلام کرد.

حق شناس در نوزدهم مهر پارسال به سمت شهردار کلاله منصوب و تاکنون مشغول کار بود.

الهی همچنین اعلام کرد: در پی استیضاح و برکناری شهردار این شهر، ابراهیم حسین زاده از کارشناسان فعلی شهرداری به سمت سرپرست شهرداری منصوب و از صبح امروز مشغول به کار شد.

سرپرست جدید شهرداری کلاله دارای ۱۶ سال سابقه کار در شهرداری های کلاله و مراوه تپه است که چهار سال ازاین مدت را به عنوان شهردار شهر فراغی شهرستان کلاله مشغول فعالیت بوده است.

شهر کلاله با بیش از ۳۵ هزار نفر جمعیت به عنوان مرکز شهرستانی به همین نام در شرق استان گلستان واقع است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست