• تاریخ: 2015-10-14
  • شناسه خبر: 9391
  • 612 بازدید

شناسایی هویت اصلی پیکر منتسب به فرماندار بندرترکمن / امیدواری خانواده نازقلچی به زنده بودن وی بیشتر شد

ارکین نیوز-فرماندار گمیشان از شناسایی پیکر حاجیه جانباخته منا بانو کیک کر خبر داد. امانگلدی ضمیر فرماندار گمیشان در گفتگو با خبرنگار ما گفت: طبق اعلام رسانه ها، پیکر منتسب به مرحومه نازقلیچی فرماندار فقید شهرستان ترکمن ه ...

ارکین نیوز-فرماندار گمیشان از شناسایی پیکر حاجیه جانباخته منا بانو کیک کر خبر داد.

امانگلدی ضمیر فرماندار گمیشان در گفتگو با خبرنگار ما گفت: طبق اعلام رسانه ها، پیکر منتسب به مرحومه نازقلیچی فرماندار فقید شهرستان ترکمن همراه با ۷ پیکر دیگر، روز گذشته وارد گلستان شد ولی خانواده وی پیکر منتسب به ایشان را شناسایی نکردند .

وی ادامه داد: با هماهنگی هایی که با خانواده کیک کر انجام شد، آنها در پزشکی قانونی حضور یافتند و ییکر ایشان را شناسایی کردند و مشخص گردید پیکر منتسب به فرماندار بندرترکمن متعلق به این بانو بوده است .

لازم به ذکر است مراسم تشییع حاجیه کیک کر قرار بود ۱۴ مهرماه با حضور استاندار گلستان برگزار شود که به علت شناسایی نشدن پیکر ایشان توسط خانواده ، پیکری که منتسب به وی بود به پزشکی قانونی برگشت داده شد.

فرماندار گمیشان در پایان ضمن دعوت از عموم مردم جهت شرکت در مراسم تشییع وی گفت: مراسم تشییع و خواندن نماز بر پیکر حاجیه جانباخته ۱۰ صبح امروز در زادگاهش ، روستای بصیر آباد سیمین شهر برگزار می شود.
ساحل گمیشان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست