• تاریخ: 2015-06-17
 • شناسه خبر: 5017
 • 865 بازدید

شروع بکار مجدد جایگاه سی ان جی شهرداری آق قلا

ارکین نیوز – جایگاه سی ان جی شهرداری آق قلا پس از ماه ها انتظار شهروندان ، با پیگیری های شهردار و شورای اسلامی شهر آق قلا مجدد آغاز به کار کرد. به گزارش خبرنگار ارکین نیوز ؛ ایوب گرکز نائب رئیس شورای اسلامی شهر آق ...

b_0_0_16777215_10_images_2141015902
ارکین نیوز – جایگاه سی ان جی شهرداری آق قلا پس از ماه ها انتظار شهروندان ، با پیگیری های شهردار و شورای اسلامی شهر آق قلا مجدد آغاز به کار کرد.
به گزارش خبرنگار ارکین نیوز ؛ ایوب گرکز نائب رئیس شورای اسلامی شهر آق قلا با اعلام این خبر گفت: با پیگیرهای چندین ماهه شهردار و اعضای شورای شهر ، پس از برگزاری چندین جلسه با شرکت گاز و پیمانکار قبلی و تقسیط بدهی گذشته این جایگاه به شرکت گاز ، از عصر امروز جایگاه سی ان جی شهرداری بازگشایی مجدد شد.
قرنجیک شهردار آق قلا نیز طی مصاحبه تلفنی با خبرنگار ارکین نیوز بیان داشت : تمام تلاش شهرداری و شورای شهر این است که حتی الامکان مشکلات گذشته این جایگاه در این دوره اتفاق نیفتد .
وی اضافه کرد: در دوره جدید پیمانکار خوبی که در چندین شهر فعالیت دارد قرارداد بسته شده و انشاا… با جدیت این جایگاه ادامه فعالیت خواهد داشت.

 • شهروند - 2015-06-18 در 3:14 ب.ظ

  شهردار و اعضای شورا دلیل بسته شدن جایگاه و اینکه شهردار بیان داشتند( تمام تلاش شهرداری و شورای شهر این است که حتی الامکان مشکلات گذشته این جایگاه در این دوره اتفاق نیفتد) منظورشان چیست برای مردم و شهروندان شفاف ساری نمایند بهتر خواهد بود .
  برخی از شهروندان میگویند شهردار قرنجیک بانی بدهکاری و بسته شدن سی ان جی میباشد. هوالله اعلم

 • طعنه - 2015-06-19 در 9:24 ق.ظ

  امیدواریم که دیگر این جایگاه به دلیل اینگونه مشکلات بسته نشه//ومسئولین که در راس آن آقای شهردار که واقعا از ته دل وباتمام وجودش دارن به این شهر خدمت میکنند تلاش وکوشش داشته باشند تا ا ین جایگاه که واقعا با به کار افتادنش میتونه خیلی از معطلیها در جایگاهای دیگر شهرمان را برای رانندگان عزیز کم کنه//در اینجا از آقای شهردار بواسطه تلاشش برای رفع مشکل این مورد تشکر ویژه داریم//

 • سقر - 2015-06-19 در 11:16 ب.ظ

  با تشکر و انشاا… دیگه تعطیل نشه……..

 • تاجمحمد - 2015-06-19 در 11:18 ب.ظ

  تبریک برای اونق و مسئولین محترم شهر بخصوص متولی ورزش دست این چنین قهرمانان را بگیرنند که در آق قلا کم نیستند.

 • رشید - 2015-06-20 در 4:28 ب.ظ

  خدا قوت آقای طعنه همین جور ادامه بده. ماشاالله رو هر خبری هم نظر می دی.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست