• تاریخ: 2016-03-12
  • شناسه خبر: 15731
  • 1,253 بازدید

سیستانیها از امان زاده حمایت می کنند

ارکین نیوز – حمایت سیستانیها از آقای امان زاده را شاید بتوان شجاعانه ترین و سرنوشت ساز ترین تصمیم سیستانیها در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا دانست که می تواند یک بار برای همیشه دیوار بی اعتمادی سیاسی بین این دو قوم ...

ارکین نیوز – حمایت سیستانیها از آقای امان زاده را شاید بتوان شجاعانه ترین و سرنوشت ساز ترین تصمیم سیستانیها در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا دانست که می تواند یک بار برای همیشه دیوار بی اعتمادی سیاسی بین این دو قوم را فرو ریزد .
تا چندی قبل اکثر تحلیلگران و صاحب نظران سیاسی در عرصه انتخابات, ترکمن ها را منتسب به جریان اصلاح طلبی و اغلب سیستانیها را منتسب به جریان اصولگرایی می دانستند و بر مبنای همین تحلیلها در دور دوم از دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا از میان چهار کاندیدای راه یافته به دور دوم , آقای امان زاده را از پیش بازنده دانسته و از بین سه کاندیدای دیگر مسیر آقایان طاهری و هزارجریبی را برای رسیدن به بهارستان هموارتر پیش بینی می کردند و برای آقای تربتی نژاد هم کمترین شانس را متصور بودند.

اما برخی خبرها حکایت از اردو زدن آقایان تربتی نژاد و امان زاده در بین سیستانیها دارد که می تواند سرنوشت انتخابات را تغییر دهد.

روز جمعه بیست و یکم اسفندماه طی دو جلسه جداگانه در گرگان و شهر انبارالوم بزرگان سیستانی حامی خانم آب شناس کاندیدای سیستانی که با عدم احراز صلاحیت از سوی شورای نگهبان شانس حضور در انتخابات را از دست داد حمایت خود را از آقای امان زاده و آقای تربتی نژاد اعلام نمودند.

حمایت سیستانیها از آقای امان زاده را شاید بتوان شجاعانه ترین و سرنوشت ساز ترین تصمیم سیستانیها در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا دانست که می تواند یک بار برای همیشه دیوار بی اعتمادی سیاسی بین این دو قوم را فرو ریزد و فتح بابی شود برای همکاریهای آینده این دو قوم در عرصه سیاست.

البته پایداری و تداوم این تصمیم که در سایه وحدت و همدلی و تکیه بر مشترکات اتخاذ شده است به درایت بزرگان و متنفذین هر دو قوم بستگی دارد که بتوانند از این دست آورد مهم به شایستگی حراست نمایند.
33221
صحرا نیوز

  • حامي مردم - 2016-03-13 در 12:13 ب.ظ

    باسلام مگر ترکمنها ویا سیستانیها باهم بی اعتماد هستند گرگان وأق قلا ٢۶٠هزار رای دهنده دارد که ترکمنها ۶٠هزار رای اگه همه بدهند سوال أیا میشود ۶٠هزار برای ٢٠٠هزار نفر دیگه بتازد البته گنبد کردکوی ترکمن حقشان هست باید دیوار……..

  • بنده خدا - 2016-03-13 در 11:36 ب.ظ

    عجب شوی تبلیغاتی!!!!!!!آفرین به شما که از عکسهای تربتی نژادی برای تبلیغ آقای امانزاده استفاده می کنید.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست