• تاریخ: 2016-06-29
  • شناسه خبر: 18956
  • 379 بازدید

سواری های شخصی در مرز اینچه برون ساماندهی می شوند

ارکین نیوز–مدیرکل حمل و نقل و پایانه های گلستان گفت: فعالیت سواری های شخصی در مرز اینچه برون ساماندهی می شوند. به گزارش روابط عمومی اداره کل حمل و نقل و پایانه های گلستان، کمیته هماهنگی پایانه مرزی اینچه برون گلستا ...

ارکین نیوز–مدیرکل حمل و نقل و پایانه های گلستان گفت: فعالیت سواری های شخصی در مرز اینچه برون ساماندهی می شوند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حمل و نقل و پایانه های گلستان، کمیته هماهنگی پایانه مرزی اینچه برون گلستان تشکیل و در این جلسه مهدی میقانی از سرمایه گذاری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای برای اجرای طرح جامع پایانه مرزی اینچه برون به عنوان یک فرصت اقتصادی یاد کرد.

میقانی با اشاره به اینکه اجرای طرح جامع پایانه مرزی اینچه برون زیرساخت های لازم برای توسعه استان را در زمینه صادرات و واردات فراهم می کند، افزود: پیاده سازی این طرح تعامل و مشارکت هرچه بیشتر دستگاههای اجرایی استان را می طلبد.

وی با اشاره به نیاز ساماندهی سواری های شخصی فعال در مرز اینچه برون گفت: فعالیت سواری های شخصی در مرز اینچه برون مشکلاتی را برای مسافرین به خصوص در بحث امنیت سفر فراهم نموده است که این اداره کل جهت ساماندهی آنها با شهرداری اینچه برون اقداماتی را آغاز کرده است.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه های گلستان با بیان اینکه دستگاه های اجرایی باید اهداف اقتصاد مقاومتی را سرلوحه کار خود قرار دهند، بیان کرد: در پایانه مرزی اینچه برون دستگاه های خدمات دهنده باید مصرف بهینه انرژی را سرلوحه کار خود قراردهند و برای تسریع خدمات به مترددین اقدامات لازم را برای ایجاد پنجره واحد خدمات انجام شود.

در ادامه جلسه حیدرعلی احمدی مدیرکل امنیتی استانداری گلستان با توجه به نیاز به پیگیری برخی طرح ها توسط مقامات عالی استان خواستار برگزاری جلسات مشترک با حضور ایشان شد و افزود: برگزاری جلسات مشترک و تعامل مدیران آنها به روند توسعه استان سرعت می بخشد که افزایش سطح خدمات در پایانه مرزی اینچه برون از جمله اهداف استانداری گلستان است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست