• تاریخ: 2015-07-15
  • شناسه خبر: 6092
  • 2,794 بازدید

سواحل زیبای چارقلی گمیشان مقصد بسیار زیبا و مهم کشف نشده گردشگری گلستان

ارکین نیوز-سواحل شنی دریای خزر در روستای چارقلی گمیشان ، زیباترین ساحل استان گلستان و قطعا یکی از مقصدهای مهم گردشگری استان است ، پتانسیل عظیم و ارزشمند گردشگری که هنوز کشف نشده است. روستای چارقلی با داشتن ساحلی شنی و زی ...

00015
ارکین نیوز-سواحل شنی دریای خزر در روستای چارقلی گمیشان ، زیباترین ساحل استان گلستان و قطعا یکی از مقصدهای مهم گردشگری استان است ، پتانسیل عظیم و ارزشمند گردشگری که هنوز کشف نشده است.

روستای چارقلی با داشتن ساحلی شنی و زیبا یکی از امن ترین و زیباترین سواحل شمالی کشور را به خود اختصاص داده که با کمترین هزینه و سرمایه گذاری قابلیت تبدیل شدن به یکی از نقاط گردشگری مهم در کشور را دارد.

خوشبختانه در سالهای اخیر امانگلدی ضمیر فرماندار گمیشان نگاه ویژه ای به این منطقه داشتند و کارهای مهمی در این زمینه انجام شد، اصلاح جاده منتهی به روستای چارقلی و جاده منتهی به ساحل مهمترین گام در جهت توسعه این ساحل بود که صوت گرفت.

سواحل چارقلی دارای عمق بسیار مناسب و ایمن می باشد به طوری که کودکان به راحتی می توانند در ساحل آن بازی کنند ، و همه شرایط به گونه ای فراهم است که سرمایه گذاران بخش خصوصی با حداقل سرمایه گذاری قادر خواهند بود پروژه های مهم و سودآور در منطقه ایجاد کنند.
0001
نبود آلاچیق جهت استراحت مسافرین ، جای خالی نیروی انتظامی و غریق نجات و سرویس بهداشتی و دیگر امکانات رفاهی از کمبودهای مهم ساحل زیبای چارقلی است اما با همه این اوصاف چارقلی در ایام تعطیلات پذیرای مسافرانی از سراسر استان می باشد.

چارقلی قطعا بعد از بندرترکمن و بندرگز ، سومین مقصد مهم گردشگری ساحلی در استان است و امید است با نگاه ویژه مسئولین استانی این پتانسیل مهم هرچه سریعتر به بهره برداری رسیده و شاهد روزهای پر رونق تر گردشگری در این منطقه باشیم

روستای چارقلی در غربی ترین نقطه بخش مرکزی شهرستان گمیشان واقع در استان گلستان قرار گرفته است. فاصله آن از مرکز استان( گرگان) ۵۰ کیلومتر بوده و در شمال غرب بندر ترکمن و جنوب غرب گمیشان در فاصله ۱۵ کیلومتری واقع شده است.
ساحل گمیشان
kajave04
saiiady05

  • خ.ط - 2015-07-15 در 8:29 ق.ظ

    واقعا جای رسیدگی دارد این سواحل زیبای استان گلستان/امیدواریم مسئولین نیم نگاهی هم به این سواحل زیبای گمیشان داشته باشند//

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست