• تاریخ: 2015-06-24
 • شناسه خبر: 5315
 • 8,504 بازدید

یک مسافر:سواحل بندرترکمن توی ذوقمان زد

ارکین نیوز – سعید کریمی که از ایلام، گلستان را برای سفر انتخاب کرده و با پیشنهاد دوستانش به بندر ترکمن آمده است در گفتگو با خبرنگار با نگاهی به اطرافش که حاکی از نداشتن رضایت است، گفت: توی ذوقمان خورد وقتی دریا را ...

1745736
ارکین نیوز – سعید کریمی که از ایلام، گلستان را برای سفر انتخاب کرده و با پیشنهاد دوستانش به بندر ترکمن آمده است در گفتگو با خبرنگار با نگاهی به اطرافش که حاکی از نداشتن رضایت است، گفت: توی ذوقمان خورد وقتی دریا را دیدیم.

وی ادامه داد: راستش را بخواهید من اصلا انتظار چنین فضایی را نداشتم و فکر نمی کردم که این منطقه با وجود داشتن اسکله به این صورت باشد .

کریمی با بیان اینکه فقط منتظرم تا خانواده خرید خود را انجام بدهند و برویم، افزود: من به استان های مازندران و گیلان هم سفر داشته ام اما وضعیت در آن جا به مراتب بهتر از گلستان است.

وی با تاکید بر اینکه گویا سواحل دریایی گلستان در مدیریت و برنامه ریزی مسئولان هیچ نقشی ندارد، افزود: حتی جزیره آشوراده هم نتوانست آنچنان که باید و شاید برای ما لذت بخش باشد.

کریمی افزود: فکر می کنم مسافرهایی هم که به اینجا سفر می کنند خیلی گذرا باشند و فقط ساعت های محدودی را در این محل بگذرانند چون واقعا چیزی برای جذب مسافر وجود ندارد.

طول ساحل بندرترکمن به حدود ۴۰ کیلومتر می رسد و این شهر ساحلی با مردمانی خونگرم و مهمان نواز که بیشتر آنان از قوم ترکمن هستند می تواند یکی از شهرهای تاثیر گذار در این زمینه باشد. این دریا شامل اسکله، بازارچه ساحلی و جزیره زیبای آشوراده است و برای نخستین بار نیز در ایام تعطیلات نوروز ۹۴ طرح اسکان مسافران در جزیره آشوراده اجرا شده است.
مهر

 • یونس بیناگر - 2015-06-25 در 12:33 ق.ظ

  سلام مهمان عزیز آقا ی کریمی دست شما درد نکند واقعا درست میفرماید مطلب شما عمق درد ماست بااینکه پیشنهاد دادیم انتقاد کردیم باتوجه به سابقه مدیریت ساحل. محل شنا ی بندرترکمن.ساخت پل های جزیره آشوراده کو گوش شنوا؟

  بودجه های هدایت شده طرحها روی کاغذ دریغ از یک مشورت یا مجال به نیروهایی بومی نتیجه آنچه دیدید خواهیددید ولی چکار کنیم بازهم تشریف ببارید کارخدا چی دیدید

  • اسماعیل الهی خالدی - 2018-09-16 در 10:07 ق.ظ

   با سلام و عرض ادب واحترام . من و برادرم با خانواده با تعریفهایی که از بندر ترکمن شنیدیم به آنجا مسافرت کردیم . اصلا جذاب نبود و هیچ امکاناتی نداشت . حتی ” پوریا ” پسر برادرم در باتلاق ابتدای ساحل فرو رفت و ما با زحمت او را بیرون آوردیم . بدن و لباسش پر از لجن شده بود و شاید باور نکنید ، آبی برای شستشو وجود نداشت . سریع آنجا را ترک کردیم . از من به شما نصیحت ؛ ” فعلا هرگز به یندر ترکمن نروید ” .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست