• تاریخ: 2016-02-12
  • شناسه خبر: 14572
  • 1,152 بازدید

سعید یاوریان / ارزش کار فرهاد توماج چقدر است ؟

ارکین نیوز- سعید یاوریان:انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۷ اسفند ماه برگزار می شود ، انتخاباتی که ۹ دوره آن طی ۳۸ سال گذشته با فراز و فرودهای زیادی برگزار شده و الحمد لله حضور و مشارکت مردم همواره باعث شده تا شکوه ...

ارکین نیوز- سعید یاوریان:انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۷ اسفند ماه برگزار می شود ، انتخاباتی که ۹ دوره آن طی ۳۸ سال گذشته با فراز و فرودهای زیادی برگزار شده و الحمد لله حضور و مشارکت مردم همواره باعث شده تا شکوه خاصی بر فضای کشور حاکم باشد .

در این دوره هم شاهد این فضای پرشور هستیم که این فضا از چند ماه پیش با زمزمه های حضور برخی از افراد شاخص شروع شد تا اینکه زمان ثبت نام دیدیم که بیش از ۱۲ هزار نفر در کشور ثبت نام کردند و استان گلستان هم شاهد افزایش ثبت نام ۱۰۰ درصدی بود .

شورای نگهبان قانون اساسی نیز طبق قانون وظیفه بررسی صلاحیتها و نظارت بر انتخابات را بر عهده دارد و در این راستا اگر چه با ذیق وقت همراه بود اما در مهلت های مقرر توانست نتیجه صلاحیتها را بدست وزارت کشور برساند .

نتایجی که اگر چه برای برخی کاندیداها خوشایند نبود و شاید انتظار داشتند شورای نگهبان با کمی اغماض آنها را تایید کند تا مردم در مورد آنها قضاوت کنند.

یکی از کاندیداهای مطرحی که در حوزه گرگان و آق قلا از چند ماه پیش تحرکاتی را آغاز کرده بود فرهاد توماج وکیل پایه یک دادگستری بود که توانسته بود اقبال خوبی در سطح جامعه و مخاطبین هدف خود یعنی گرگان و آق قلا بوجود بیاورد .

توماج دارای روابط عمومی بالا و قدرت ضریب نفوذ خوبی در بین مردم اعم از فارس و ترکمن بود و پیش بینی می شد که او بتواند در این دوره رای خوبی بیاورد .

اما او در مرحله اول بررسی صلاحیتها توسط هیئت نظارت رد صلاحیت شد و در مهلت قانونی نیز اعتراض کرد که جواب اعتراض هم مثبت نبود . اما فرهاد توماج همانطور که قبلا هم گفته بود به رای شورای نگهبان تمکین کرد و زمانی که در اوج بود همگان را به حضور در انتخابات دعوت کرد .

فرهاد توماج انتخابات را وظیفه ای الهی ، انسانی و ملی توصیف کرد و از همه خواست در این انتخابات شرکت کنند .

این اقدام توماج و خضوع و تمکین او در مقابل رای شورای نگهبان باید قدر دانسته شود و ارزش کار او کمتر از افرادی که انتخاب می شوند نیست و قطعا او جزو سرمایه های نظام هست و در آینده نیز در سمتهای مناسبی می تواند به انقلاب و نظام خدمت کند.
سلام گلستان

  • اسماعیل - 2016-02-13 در 2:20 ب.ظ

    دکتر.هرجا باشی خداپشت وپناهت باشد. بی نظیر بودی …

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست