• تاریخ: 2016-06-20
  • شناسه خبر: 18701
  • 414 بازدید

سرقت ۵۰ میلیون تومان طلا از همسر پیرمرد کلاله‌ای

ارکین نیوز-سارقان نقابدار در شهرستان کلاله استان گلستان با ورود یک زوج مسن در این شهر اقدام به سرقت ۵۰ میلیون تومان طلا و جواهر کردند. در تاریخ ۲۷ خردادماه جاری ساعت ۲۳، در حالی که دو زوج مسن کلاله‌ای در محل سکونتشان در ...

ارکین نیوز-سارقان نقابدار در شهرستان کلاله استان گلستان با ورود یک زوج مسن در این شهر اقدام به سرقت ۵۰ میلیون تومان طلا و جواهر کردند.

در تاریخ ۲۷ خردادماه جاری ساعت ۲۳، در حالی که دو زوج مسن کلاله‌ای در محل سکونتشان در حال استراحت بودند ناگهان دو جوان نقابدار با سلاح سرد وارد خانه شده و به قصد سرقت صاحبان خانه را تهدید کردند.

یکی از سارقان بلافاصله به سمت پیرزن رفته و تعداد ۱۹ عدد النگویی که در دستان این پیرزن بوده را بریده و به سرقت بردند.

این سارقان تنها به النگوهای در دست پیرزن اکتفا نکرده و با شکستن کمد خانه، طلاهای دیگر این پیرزن را که شامل پنج انگشتر، چهار دستبند بزرگ، یک رشته گردنبند و یک سرویس برلیان که دارای ارزش ریالی نزدیک به ۵۰ میلیون تومان بود را به سرقت بردند.

در پیگیری‌های انجام شده مشخص شد سارقان بلافاصله پس از ورود به خانه برای جلوگیری از تماس صاحبان خانه با پلیس، سیم تلفن را قطع کرده و پس از خروج نیز، هارد دوربین مداربسته منزل این زوج پیر را نیز به سرقت بردند.

هرچند که مقاومت مرد مسن موجب برداشتن زخم سطحی بر روی بدنش شد اما این سرقت خسارت جانی در پی نداشت و براساس اظهارات مسئولان انتظامی استان گلستان تلاش پلیس برای شناسایی و دستگیری سارقان ادامه دارد.

«ح . ص» پیرمرد کلاله‌ای در این خصوص اعلام کرد که باج ندادن من باعث درگیری آنها با من شد، در حدی که آنها با گرفتن چاقو روی گلویم من را تهدید به مرگ کردند.

براساس این گزارش، لازم به ذکر است که اسکندر مومنی جانشین فرمانده نیروی انتظامی روزهای گذشته در مراسم تودیع فرمانده سابق انتظامی استان گلستان و معارفه فرمانده جدید انتظامی استان گلستان، برخورد با سارقان و مجرمان خشن را از اولویت‌های مهم پلیس در سال جاری عنوان کرد.

از این رو انتظار داریم تا کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان کلاله و استان گلستان ضمن شناسایی و دستگیری این سارقان، با همکاری مردم و دیگر دستگاه‌های مرتبط، در پیشگیری از وقوع این وقایع همانند گذشته پیشگام باشند.

شهر کلاله شهری کوچک در شرق استان گلستان است که بر اساس سرشماری نفوس و مسکن مرکز آمار ایران در سال ۱۳۹۰، دارای جمعیتی بالغ بر ۱۱۰ هزار و ۴۷۳ نفر است.
فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست