• تاریخ: 2015-09-22
  • شناسه خبر: 8320
  • 916 بازدید

سارق حرفه ای ادوات ریلی خط آهن شمال کشور با هوشیاری پلیس کردکوی به دام افتاد

ارکین نیوز- فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی از شناسایی و دستگیری سارق ادوات ریلی خط آهن شمال خبر داد. به گزارش سرویس جنایی رادکانا، سرهنگ محمود علی فر در گفتگو با خبرنگار ما گفت: برابر اخبار واصله مبنی بر سرقت ادوات ریلی ...

ارکین نیوز- فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی از شناسایی و دستگیری سارق ادوات ریلی خط آهن شمال خبر داد.
به گزارش سرویس جنایی رادکانا، سرهنگ محمود علی فر در گفتگو با خبرنگار ما گفت: برابر اخبار واصله مبنی بر سرقت ادوات ریلی خط آهن شمال در شهرستان های مجاور در ماه گذشته، با توجه به احتمال خرید و فروش قطعات سرقتی در ضایعات فروشی هاف کنترل و نظارت بر این صنف به صورت ویژه در دستور کار مأمورین این انتظامی قرار گرفت.
وی ادامه داد: روز گذشته مأمورین کلانتری مرکز در پی کسب خبر از منابع و مخبرین مبنی بر حضور شخصی مشکوک با یک دستگاه موتورسیکلت فاقد پلاک در یکی از ضایعات فروشی های این شهرستان کردکوی که در صدد فروش قطعاتی مرتبط با ریل می باشد سریعا اکیپ گشت کلانتری مرکز به سرپرستی ریاست کلانتری به محل اعزام شدند.
سرهنگ علی فر افزود: سارق که در ضایعاتی در حال انجام معامله بود با دیدن مأمورین اقدام به فرار کرد که با هوشیاری و عکس العمل به موقع پلیس در یک عملیات ضربتی دستگیر و به همراه اموال مکشوفه به مقر انتظامی منتقل شد.
این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: با توجه به حساسیت موضوع پس از هماهنگی با مقام قضایی و حضور کارشناسان اداره راه آهن گلستان، مشخص شد که قطعات که قطعات مذکور متعلق به راه آهن بوده و سارق بدون علم به اینکه متوجه خطرات و حوادث ناگواری که امکان دارد در پی این سرقت به وجود بیاید و جان صدها نفر به خطر بیفتد به خاطر درآمد اندکی اقدام به سرقت این قطعات نموده است.
فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی در پایان ضمن تشکر از همکاری صمیمانه مردم با پلیس از شهروندان خواست در صورت برخورد با افراد مشکوک که اقدام به حمل یا خرید و فروش اموال عمومی یا تجهیزات ادارات و سازمان های دولتی می نمایند سریعا موضوع را از طریق ۱۱۰ با پلیس درمیان بگذارند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست