• تاریخ: 2019-03-16
  • شناسه خبر: 28358
  • 378 بازدید

رهاسازی آب سدهای استان گلستان/ مردم به حریم رودخانه‌ها نزدیک نشوند

ارکین نیوز-شرکت آب منطقه‌ای استان گلستان از لبریز شدن سدهای استان و آزادسازی بخشی از آب مخزن سدهای استان از امروز خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان،براساس پیش‌بینی سازمان هواشناسی کشور مبنی بروقوع بار ...

ارکین نیوز-شرکت آب منطقه‌ای استان گلستان از لبریز شدن سدهای استان و آزادسازی بخشی از آب مخزن سدهای استان از امروز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان،براساس پیش‌بینی سازمان هواشناسی کشور مبنی بروقوع بارش گسترده در سطح استان تا پایان هفته جاری و خطر وقوع سیلاب در رودخانه‌ها و مجاری آبی استان، با هدف مدیریت سیلاب از ساعت ۱۵ روز شنبه ۲۵ اسفند ماه رهاسازی آب از سدهای استان انجام می‌شود.

از همه مردم استان تقاضا داریم از نزدیک‌‌ شدن به رودخانه‌ها، مجاری آبی، مسیل‌ها، کانال‌های آب و مخازن سدها خوددداری کنند.

شرکت آب منطقه‌ای گلستان همواره قبل از رهاسازی آب از پایاب و مخازن سدها، از طریق اطلاعیه فوری به حاشیه نشینان در خصوص نزدیک نشدن به بستر رودخانه‌ها هشدار داده است.

در استان گلستان بیش از ۱۴ سد بزرگ وکوچک بزرگ وجود دارد که علاوه بر تامین نیاز آبی، نیازهای بخش کشاورزی استان را نیز تامین می‌کنند.

به علت بارش‌های مناسب آب پشت سدهای استان گلستان لبریز شده و بارش‌های روزهای آینده می‌تواند خطرساز باشد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست