• تاریخ: 2020-01-26
  • شناسه خبر: 29461
  • 178 بازدید

رزمایش اقتدار و امنیت در شهرستان آق قلا برگزار شد

ارکین نیوز-با حضور”امیر شیر توماج”فرماندار،رزمایش اقتدار و امنیت و مدافعان حریم ولایت در شهرستان آق قلا برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،با حضور”امیر شیر توماج”فرمان ...

ارکین نیوز-با حضور”امیر شیر توماج”فرماندار،رزمایش اقتدار و امنیت و مدافعان حریم ولایت در شهرستان آق قلا برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،با حضور”امیر شیر توماج”فرماندار و رئیس شورای تامین،ائمه جمعه و جماعات منطقه و مسئولین دستگاههای اجرایی،دومین مرحله از رزمایش اقتدار و امنیت در شهرستان آق قلا برگزار شد.

فرماندار شهرستان آق قلا ضمن اشاره به اهداف این رزمایش،اظهار کرد:هدف از اجرای رزمایش اجرای تمرینات تاکتیکی و آمادگی‌های گردان های دفاعی و بیت المقدس جهت مقابله با هجوم و هرگونه تهدید خارجی و مقابله با هلی‌برد،مقابله کمین دشمن و دفاع ثابت منطقه ای آتش و حرکت می باشد.‌

این مقام مسئول در شهرستان آق قلا افزود:بسیجیان ثابت کرده‌اند همیشه در مقابل دشمنان خارجی و داخلی آماده زرم و تقابل هستند و در دفاع از حریم ولایت تا آخرین قطره ی خون با دشمنان مبارزه خواهند کرد.

“توماج”خاطر نشان کرد:شهادت پاداش و اجر تلاش های بی وقفه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است،ایشان با شهادتش انقلابی برپا کرد و به تمام دنیا فهماند که انقلاب زنده ست و غبار را از چشمان برخی از دشمنان داخلی برداشته است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست