• تاریخ: 2016-06-20
  • شناسه خبر: 18717
  • 337 بازدید

راه آهن گرگان – مشهد و پتروشیمی در این دوره تعیین تکلیف می شوند

ارکین نیوز-دبیر مجمع نمایندگان استان گلستان با اشاره به اینکه پروژه های زیادی از گذشته باقی مانده گفت : راه آهن گرگان مشهد و پتروشیمی گلستان در این دوره تعیین تکلیف می شوند . اسدالله قره خانی دبیر مجمع نمایندگان استان و ...

ارکین نیوز-دبیر مجمع نمایندگان استان گلستان با اشاره به اینکه پروژه های زیادی از گذشته باقی مانده گفت : راه آهن گرگان مشهد و پتروشیمی گلستان در این دوره تعیین تکلیف می شوند .

اسدالله قره خانی دبیر مجمع نمایندگان استان و نماینده مردم علی آباد کتول در جلسه شورای اداری استان گفت: پرونده های زیادی از مجالس گذشته باقی مانده است که باید در این دوره تعیین تکلیف شوند.

وی افزود: درابتدای کار نمایندگان استان دیدارهای متمرکز زیادی داشته اند که اولین دیدار آن با نماینده ولی فقیه دراستان بوده ودرادامه دیدارها جلسه ای را با فرمانده ی سپاه داشته ایم که ایشان برای کمک به نمایندگان استان اعلام آمادگی کردند.

دبیر مجمع نمایندگان استان اظهار داشت: برای دیدار و تعامل بیشتر با استاندار تقویمی تهیه شده است که طبق این تقویم قرار است هر دو هفته یک بار نمایندگان با استاندار دیدار داشته باشند تا به توسعه استان کمک شود.

وی گفت: دردوره های گذشته پروژه های های زیادی مثل راه آهن گرگان- مشهد و پتروشیمی باقی مانده است که باید دراین دوره با تلاش و جدیت زیاد بسته شوند و به نتیجه ختم شوند که اگر بازهم عملی صورت نگیرد اعتماد مردم نسبت به مسئولین سلب می شود.

قره خانی تصریح کرد: سال های گذشته قردادهایی برای خیانت به استان گلستان بسته شده است و بانک ها کوچک ترین ملاحظه ای را نسبت به مردم ندارند .
سلام گلستان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست