• تاریخ: 2015-08-12
  • شناسه خبر: 7026
  • 605 بازدید

راه‌اندازی قطار مسافری گرگان-اینچه برون/ قیمت بلیت ۲ هزار تومان

ارکین نیوز – معاون مسافری شرکت راه آهن با اشاره به راه اندازی قطار مسافری گرگان – اینچه برون، گفت: قیمت بلیت این قطار دو هزار تومان تعیین شده است. محمد راشدی با اشاره به راه‌اندازی قطار مسافری گرگان – ا ...

ارکین نیوز – معاون مسافری شرکت راه آهن با اشاره به راه اندازی قطار مسافری گرگان – اینچه برون، گفت: قیمت بلیت این قطار دو هزار تومان تعیین شده است.
محمد راشدی با اشاره به راه‌اندازی قطار مسافری گرگان – اینچه برون از امروز، گفت: این قطار همه روزه از ایستگاه گرگان به سمت ایستگاه اینچه برون حرکت می‌کند و زمان سیر آن، یکساعته است، بنابراین مسافران می توانند هرروزه در این مسیر تردد داشته باشند.

وی با بیان اینکه قیمت بلیت قطار ۲۵۰۰ تومان تعیین شده است، افزود: فعلا بنابر تصمیمی که شرکت رجا گرفته، تا اطلاع ثانوی بلیت قطار با ۲۰ درصد تخفیف با قیمت ۲ هزار تومان عرضه می‌شود که مسافران می‌توانند در همان ایستگاه گرگان، بلیت را تهیه کنند.

معاون مسافری شرکت راه آهن با اشاره به اینکه پس از مدتی، بلیت این قطار هم در سامانه فروش قرار می گیرد، اظهار داشت: ظرفیت این قطار ۳۳۶ نفر است و همه روزه این تعداد مسافر را بین گرگان و اینچه برون جابجا می‌کند.

راشدی با اشاره به اینکه قطار تهران – آنکارا تا زمانی که ترکیه اعلام آمادگی کند، متوقف خواهد بود، افزود: تا پایان سال دو تا سه مسیر دیگر به قطارهای مسافری افزوده می‌شود که هرکدام از این مسیرها براساس ضرورت خواهد بود/مهر
ارکین نیوز – گفتنی است زمان حرکت این قطار درسرویس اول از گرگان به اینچه برون ساعت ۶:۳۰ صبح و زمان برگشت ساعت ۸:۳۰ دقیقه صبح و زمان حرکت سرویس دوم این مسیر ساعت ۱۳ و زمان برگشت نیز ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه می باشد.

  • خداوردی طعنه - 2015-08-14 در 10:33 ق.ظ

    خیلی جالبه// بهتر از اینکه پول زیادتری به سواریها بدیم تازه ترن و قطار سواری هم میشه دور واطراف را هم بیشتر وبا دقت تر میشه دید//////

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست