• تاریخ: 2015-04-17
 • شناسه خبر: 3241
 • 2,014 بازدید

دکتر شیر محمدلی نیز استارت انتخابات را زد

ارکین نیوز – چند روز پیش بود که خبر حضور دکتر بغداد شیر محمدلی در انتخابات آتی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از سوی سایتهای محلی رسانه ای شد . در این خبرها آمده بود که بدنبال اعلام رسمی مهندس امانزاده و فرهاد توماج ...

IMG_8219
ارکین نیوز – چند روز پیش بود که خبر حضور دکتر بغداد شیر محمدلی در انتخابات آتی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از سوی سایتهای محلی رسانه ای شد .
در این خبرها آمده بود که بدنبال اعلام رسمی مهندس امانزاده و فرهاد توماج در شهرستان آق قلا ، جهت کاندیداتوری نمایندگی مجلس دهم ، یک منبع آگاه خبر داد، دکتر شیر محمدلی رئیس شورای شهر اق قلا نیز، به زودی نامزدی خود را جهت نمایندگی مجلس اعلام خواهد کرد.
به دنبال این خبر بود که یکی از وب سایتهای محلی نیز از بررسی استعفای دکتر شیر محمدلی از شورا در ساعت ۱۳ بیست و نهم فروردین خبر داد .
بهرحال با رسانه ای شدن موضوع استعفای دکتر شیر محمدلی ، بحث حضور شخصیت های شاخص شهرستان آق قلا در انتخابات آتی مجلس وارد فاز مرحله جدیدی شد.
گفته می شود حتی دکتر شیر محمدلی با مهندس امانزاده در خصوص شرکت در انتخابات به عنوان کاندیدا رایزنی کرده و موافقت مهندس امانزاده را نیز گرفته است که در نوع خودش قابل تامل است .
اولین استارت تبلیغاتی دکتر شیر محمدلی نیز با اهدای سه هکتار زمین برای احداث دانشگاه آزاد آق قلا شروع شد.
شنیده ها حاکی از این است که در جلسه دانشگاه آزاد که در محل فرمانداری برگزار گردید، دکتر شیر محمدلی از عدم توجه نمایندگان مجلس فعلی به مشکلات دانشگاه آزاد اسلامی آق قلا نیز انتقاد کرده است .
دکتر شیر محمدلی از جمله شخصیت های است که بخوبی می تواند از ابزارهای تبلیغاتی استفاده کند و این موضوع را تجربه ثابت کرده است .
بهرحال حضور دکتر بغداد شیر محمدلی در انتخابات آتی ، نوید بخش انتخاباتی گرم و پرشور در حوزه انتخابیه شهرستان خواهد بود.
هیات تحریریه ارکین نیوز

 • صحنه - 2015-04-18 در 7:09 ق.ظ

  پس فقط نافعی مانده که آن را هم بگویید آن هم حضورش را اعلام کند که ……….؟؟عجیبه چطوری ما به اینها رای بدهیم وقتی خودشان به موفقیت همدیگر رحم نمی کنند

 • حسن - 2015-04-19 در 6:00 ق.ظ

  آخه نافعی کیه ؟
  وقتی امانزاده دکتر شیر محمدلی دکتر گرکز دکتر توسلی و توماج است یک فرد غیر بومی معنی ندارد
  تازه این افراد مطرح شده اند هنوز یک سال فرصت است تا به توافق برسند انشاالله خودشان نشست داشته باشند تا به یک توافق منطقی برسند آق قلای من پایدار باش

 • خوشه باد - 2015-04-19 در 9:58 ق.ظ

  با سلام هر دوره با داشتن رای حداکثری به خاطر زیاد بودن کاندید های ترکمن رای ما شکسته می شود ولی باز درس عبرت نمیگیریم بیایید یکبار وحدت را درعمل ثابت کنیم پیروی از هوای نفس چیز جالبی نیست تمام افراد داوطلب هم تا صندلی خود را در مجلس پیدا کنند چهار سال تمام می شود.نماینده مجلس شدن با شرکت در کنگره خیلی متفاوت است.

 • شورای اسلامی یلمه خندان - 2015-04-19 در 4:36 ب.ظ

  دانشگاه آزاد زمینی ازمراتع یلمه خندان از شورای اسلامی روستا چندسال پیش گرفته بود پس تکلیف اون زمین چی شد

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست