• تاریخ: 2018-06-28
  • شناسه خبر: 26555
  • 425 بازدید

دو سانحه رانندگی در منطقه مرزی گنبدکاووس ۶ مصدوم برجا گذاشت

ارکین نیوز-فرمانده هنگ مرزی اترک استان گلستان از بروز دو سانحه رانندگی در منطقه مرزی گنبدکاووس خبر داد و گفت: این سوانح ۶ مصدوم برجای گذاشت که مصدومان با کمک عوامل امداد اورژانس ۱۱۵ و هلال احمر به بیمارستان منتقل شدند. س ...

ارکین نیوز-فرمانده هنگ مرزی اترک استان گلستان از بروز دو سانحه رانندگی در منطقه مرزی گنبدکاووس خبر داد و گفت: این سوانح ۶ مصدوم برجای گذاشت که مصدومان با کمک عوامل امداد اورژانس ۱۱۵ و هلال احمر به بیمارستان منتقل شدند.

سرهنگ محمدرضا سراوانی افزود: این سواح رانندگی شب گذشته حادث شده و در یکی از آنها خودرو پژو ۴۰۵ که از سمت اینچه برون به گنبد در حال حرکت بود، واژگون شده است.
وی افزود: در این حادثه دو سرنشین این خودرو که آقا و خانم بودند از ناحیه سر، صورت، گردن و پهلو دچار مصدومیت شده و با آمبولانس هلال احمر به بیمارستان شهید مطهری گنبدکاووس منتقل می شوند.
فرمانده هنگ مرزی اترک با بیان اینکه کارشناسان پلیس راه علت تامه سانحه را عدم توانایی راننده در کنترل خودرو و تخطی از سرعت مطمئنه اعلام کرده اند، گفت: خودرو سانحه دیده به پارکینگ منتقل شده و پرونده آن در حال بررسی است.
سرهنگ سراوانی از برخورد دو دستگاه موتورسیکلت با یکدیگر در محدوده روستای تنگلی نیز خبر داد و گفت: در این سانحه نیز راکبان این موتورسیکلت ها مصدوم شدند.
وی در تشریح حادثه گفت: این حادثه در سه راهی روستای تنگلی که نزدیکترزین روستا به گمرک اینچه برون است، در حالی رخ داد که راکب یک دستگاه موتورسیکلت در حال گردش به چپ با موتورسیکلت دیگری که علاوه بر راکب اصلی، دو راکب خردسال شش ساله داشته، با یکدیگر برخورد می کنند.
وی افزود: در این سانحه راکب موترسیکلت تک سرنشین از ناحیه پای راست دچار شکستگی شده و راکبین موتورسیکلت دیگر نیز از ناحیه سر، بینی و پا دچار شکستگی شده و عوامل امدادی اورژانس ۱۱۵ آنها را برای مداوا به بیمارستان شهید مطهری گنبدکاووس منتقل می کنند.
هنگ مرزی اترک استان گلستان که مقر آن در شهرستان گنبدکاووس مستقر است، مسئولیت حراست از مرزهای زمینی جمهوری اسلامی ایران با ترکمنستان به طول ۳۵۰ کیلومتر را در حوزه چهار شهرستان مرزی این استان برعهده دارد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست