• تاریخ: 2015-03-09
  • شناسه خبر: 2281
  • 465 بازدید

دوسال تا اتمام پروژه میدان زندگی (تقاطع کمربندی ) آ ق قلا

ارکین نیوز -میدان زندگی (تقاطع کمربندی ) آ ق قلا ظرف دوسال به بهره برداری می رسد. مدیرکل راه و شهرسازی گلستان در حاشیه آیین عملیات اجرایی این تقاطع کمربندی محور آق قلا– بندرترکمن به خبرنگاران گفت: حجم ترافیک بالا و وقوع ...

1422763679_b_500_500_16777215_10_images_1422623455_
ارکین نیوز -میدان زندگی (تقاطع کمربندی ) آ ق قلا ظرف دوسال به بهره برداری می رسد.
مدیرکل راه و شهرسازی گلستان در حاشیه آیین عملیات اجرایی این تقاطع کمربندی محور آق قلا– بندرترکمن به خبرنگاران گفت: حجم ترافیک بالا و وقوع حوادث جاده‌ای طی سال‌های گذشته این تقاطع را سانحه‌خیز کرده بود که برای مدیریت ترافیک عبوری و رفع سانحه خیز بودن تقاطع ساماندهی آن در دستور کار قرار گرفت.

مدیرکل راه و شهرسازی گلستان افزود: این پروژه که با پیگیری‌های مستمر مسئولین استانی و شهرستانی به اجرا درآمد بناست به صورت میدان و با نام میدان زندگی اجرا شود و ظرف مدت دو سال به بهره‌برداری برسد.

رئیس شورای حمل و نقل گلستان ادامه داد: منابع مالی آن نیز از محل اعتبارات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور با عنوان رفع نقاط پرحادثه به تصویب رسید.

رستمی گفت: در سال‌های گذشته این تقاطع با نصب چراغ‌های راهنمایی و رانندگی، نصب سرعت گیر و علائم ایمنی به طور نسبی ساماندهی شده بود اما به منظور علاج بخشی و بهسازی کامل، طرح ساماندهی آن برای مطالعه به مهندس مشاور واگذار شد و پس از مطالعه، مورد تصویب این سازمان قرار گرفت. این تقاطع در ابتدای محور آق‌قلا به سمت بندرترکمن واقع شده است.
اداره روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان،
ارکین نیوز – گفتنی است اسم میدان زندگی برای اولین بار توسط الیاس هیوه چی فرماندار آق قلا برای این پروژه مطرح شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست