• تاریخ: 2016-05-29
  • شناسه خبر: 18093
  • 367 بازدید

دمای هوا گلستان ۱۲ درجه خنک می شود/ احتمال بارندگی پراکنده

ارکین نیوز- مدیرکل هواشناسی استان گلستان از بارش پراکنده باران و کاهش ۱۲ درجه ای دما از روز سه شنبه در سطح استان گلستان خبر داد. سید محمدرضا رضوی در رابطه با الگوهای جوی استان طی روزهای آینده به خبرنگار مهر گفت: روز دوشن ...

ارکین نیوز- مدیرکل هواشناسی استان گلستان از بارش پراکنده باران و کاهش ۱۲ درجه ای دما از روز سه شنبه در سطح استان گلستان خبر داد.

سید محمدرضا رضوی در رابطه با الگوهای جوی استان طی روزهای آینده به خبرنگار مهر گفت: روز دوشنبه بیشتر مناطق استان صاف تا قسمتی ابری است که از بعدازظهر با افزایش ابر گاهی همراه با رگبار پراکنده، رعد و برق و وزش باد همراه خواهد بود.

رضوی افزود: روزهای سه شنبه و چهارشنبه آسمان استان در بیشتر مناطق ابری و نیمه ابری همراه با رگبار پراکنده و وزش نسبتا شدید باد خواهد بود.

وی تصریح کرد: از روز سه شنبه دمای هوا ۱۰ الی ۱۲ درجه خنک می شود و این خنکی هوا تا آخر هفته در استان برقرار است.

مدیرکل هواشناسی استان گلستان در توصیه به کشاورزان گفت: با توجه به درصد رطوبت هوا در اوایل صبح و غروب از برداشت گندم و جو خودداری کنند.

رضوی تصریح کرد: با توجه به بارش باران از روز سه شنبه تا روز پنجشنبه و وزش نسبتا شدید باد، کشاورزان نسبت به برداشت کلزا قبل از باران اقدام کنند و از کشت سویا و پنبه در این روزها خودداری کنند.

رضوی گفت: در حال حاضر گرمترین شهر استان مراوه تپه با دمای ۳۴ درجه سانتی گراد و سردترین شهر گرگان با ۲۶ درجه سانتی گراد گزارش شده است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست