• تاریخ: 2016-02-06
  • شناسه خبر: 14317
  • 436 بازدید

دل نوشته ای برای آیت الله نورمفیدی

ارکین نیوز – جمهوری اسلامی را اگر چه با انقلاب ۵۷ می شناسند اما این قصه سر درازی دارد که شاید کم سو ترین جرقه های آن از آغاز دهه ۴۰ خود نمایی کرده است. جالب است ؛ آن روز ها که خمینی بود و تفکرات ظلم ستیزش با اندک ی ...

ارکین نیوز – جمهوری اسلامی را اگر چه با انقلاب ۵۷ می شناسند اما این قصه سر درازی دارد که شاید کم سو ترین جرقه های آن از آغاز دهه ۴۰ خود نمایی کرده است.
جالب است ؛ آن روز ها که خمینی بود و تفکرات ظلم ستیزش با اندک یارانی که جانشان را در کف دست و در فرار از جور زمان، به این خانه و آن خانه می بردند، تو هم بودی.
آن روزها که برخی عمامه به سر ها نقطه اوج بلاغتشان را تنها در تعلیم و بسط آموزه های دین مبین اسلام در مساجد تعبیر می کردند و اسلام سیاسی را در خفقان دیکتاتوری ملوکانه محبوس می دیدند تو بودی. تو بودی و عشق بود و امام.
زندان و شکنجه و تبعید و تعقیب و گریز در کوچه پس کوچه های کهن دیار بود و امام. و باز هم تو بودی و زندان و شکنجه و تعقیب و گریز و عشق و امام.
آری امام با تو و مانند تو شمشیر اسلام از نیام برکشید و بر قامت طاغوت رها کرد.
آن روزها که پابرهنگان انقلاب برای حضور در صف سربازان امام سر از پا نشناختند و چونان صاعقه ای هولناک بر پیکره ی درخت خشکیده اذباب استکبار فرود آمدند، تو در پیشانی صف بودی و عشق بود و امام.
حال ۳۷ سال از آن روزهای شیرین می گذرد و در تمامی این سال ها امام تو را نوشت و رهبر تو را نوشت و مردم هم تو را نوشتند.
نگران نباش. امروز هم مردم در صف تو و رهبر و امام اند.
پس امروز هم تو را می نویسیم.
اسماعیل البرزی ( فعال سیاسی اصولگرا )
گروه تلگرامی – گلستان تا انتخابات

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست