• تاریخ: 2018-10-20
  • شناسه خبر: 27287
  • 399 بازدید

دستگیری چهارمین فرد موثر در درگیری مسلحانه پارک ملی گلستان

ارکین نیوز-مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان از دستگیری چهارمین فرد موثر در درگیری مسلحانه چند شب گذشته در پارک ملی گلستان که منجر به شهادت محیط‌بان گلستانی شد خبر داد و گفت: شناسایی و دستگیری تمامی عوامل تا آخرین نفر ادامه ...

ارکین نیوز-مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان از دستگیری چهارمین فرد موثر در درگیری مسلحانه چند شب گذشته در پارک ملی گلستان که منجر به شهادت محیط‌بان گلستانی شد خبر داد و گفت: شناسایی و دستگیری تمامی عوامل تا آخرین نفر ادامه خواهد داشت.

امیر عبدوس اظهار کرد: دقایقی پیش چهارمین فرد موثر در درگیری مسلحانه چند شب گذشته در پارک ملی گلستان که منجر به شهادت محیط‌بان گلستانی شده بود، دستگیر شد.

وی ادامه داد: تلاش‌ها برای شناسایی و دستگیری تمامی افراد موثر در این واقعه ادامه دارد و خوشبختانه دستگاه‌ قضایی، انتظامی و امنستی در استان گلستان و خراسان شمالی با قدرت در این پرونده وارد شده‌اند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان تاکید کرد: در محل حادثه هشت نفر شکارچی غیرمجاز با محیط‌بانان درگیر شدند که درگیری مسلحانه رخ داده باعث شهادت یکی از محیط‌بانان ما شد.

عبدوس گفت: تاکنون با فرد دستگیر شده امروز تعداد دستگیر شدگان مرتبط با این پرونده به ۱۱ نفر رسید که چهار نفر عوامل اصلی و موثر در این درگیری بوده‌اند/فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست