• تاریخ: 2015-07-16
  • شناسه خبر: 6195
  • 524 بازدید

در گمیشان فقط ۵ تخت بستری وجود دارد

ارکین نیوز – فرماندار گمیشان در نشست با اصحاب رسانه اظهار کرد: هم اکنون در گمیشان ۵ تخت بستری وجود دارد و متخصصان مورد نیاز شهرستان در طول هفته در کلینیک درمانی گمیشان حضور می یابند. امانگلدی ضمیر افزود: مرکز جامع ...

IMG19564362
ارکین نیوز – فرماندار گمیشان در نشست با اصحاب رسانه اظهار کرد: هم اکنون در گمیشان ۵ تخت بستری وجود دارد و متخصصان مورد نیاز شهرستان در طول هفته در کلینیک درمانی گمیشان حضور می یابند.

امانگلدی ضمیر افزود: مرکز جامع سلامت سیمین شهر نیز با مشارکت خیرین در حال انجام است و تاکنون پیشرفت ۶۰ درصدی داشته و قرار است امسال به بهره برداری برسد.
فرماندار گمیشان گفت: پیگیر احداث مرکز جامع سلامت با کمک خیرین در گمیشان هستیم که در صورت تامین ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای احداث ساختمان، تجهیرات از جانب علوم پزشکی گلستان تامین می شود.

وی با بیان این که ۲۱ روستای شهرستان از خانه بهداشت برخوردار هستند، گفت: همه روستاهای بالای یک هزار و ۵۰۰ خانوار شهرستان از خانه بهداشت برخوردار هستند.

  • طعنه - 2015-07-17 در 12:03 ب.ظ

    برای گمیشان که یکی از شهرستانهای قدیمی استان محسوب میشه ودر ((داشتن مدرسه ))از قدیم وندیم زبانزد خاص وعام بوده ودارای افرادی تحصیلکرده نیز میباشد باعث تاسف است که از لحاظ امکانات سخت افزاری بهداشتی در مضیغه باشند//امیدواریم مسئولان فکری به حال وروزگار این شهرستان داشته باشند//انشاالله//

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست