• تاریخ: 2015-11-13
  • شناسه خبر: 10460
  • 1,040 بازدید

در واکنش به تیتر روزنامه نود : بیاییم وحدت خود را فدای یک اشتباه نکنیم

ارکین نیوز – علی : برای هر کشور و مردم آن در راستای پیشرفت و تعالی آنچه عمده و مهم به شمار می رود و حتی میتواند تعیین کننده باشد وحدت ملی است که همیشه به حیث امر مهم و بی بدیل در تاریخ هر کشور جای خاص خود را دارد و ...

ارکین نیوز – علی : برای هر کشور و مردم آن در راستای پیشرفت و تعالی آنچه عمده و مهم به شمار می رود و حتی میتواند تعیین کننده باشد وحدت ملی است که همیشه به حیث امر مهم و بی بدیل در تاریخ هر کشور جای خاص خود را دارد و هیچ کشوری و مردمی در جهان دیده نمی شود که بدون این اصل تاریخ و حیات پیشرفت خود را به دست آورده باشد .
ایران کشور واحد و مشترک تمام مردم آن است که از اقوام مختلف با زبانهای مختلف تشکیل شده و آن ها را در آغوش پر عطوفت خویش پرورده است و متحدانه در مسیر توسعه و پیشرفت قرار دارد.
تقویت فرهنگ و آداب و سنن اقوام ایرانی، یکی از راهکارهای وحدت آفرین است و یکی از راه های تقویت این فرهنگ نیز مطبوعات ؛ سایت های خبری و فضای مجازی است.
این روزها ؛ تیتر نامناسب روزنامه نود ورزشی در فضای مجازی واکنش های متفاوتی را در بین کاربران این گروه ها به دنبال داشته است و به نوعی اعتراض خودشان به تیتر این روزنامه ورزشی بروز داده اند و حتی دعوت به اعتراض و …… داشتند .
ولی بایستی گفت که قوم ترکمن فهمیده تر از این حرف هاست که ثمره چندین ساله وحدت خود را با تیتر یک روزنامه آن هم روزنامه ای ورزشی از بین ببرد و برای عده ای مستمسکی شود که به دنبال تسویه حساب های قومیتی هستند.
بیاییم با سعه صدر و متانت خودمان نشان دهیم که از فرهنگ غنی و اخلاق و معرفت بسیار ارزشمندی برخوردار هستیم که با چنین حرکت هایی، کوچک ترین خدشه ای به آن وارد نمی شود.
هیات تحریره ارکین نیوز

  • ahmad - 2015-11-14 در 11:22 ق.ظ

    وحدت خود را فدای یک اشتباه کنیم یا نکنیم (اصلاح شد ، ممنون)

  • مهمان - 2015-11-15 در 7:22 ق.ظ

    هیچوقت ودر هیچ مکانی ارزش ترکمنهای عزیزمان با این چرندیات کم نمیشود ونخواهد شد . فقط به اطلاع ان دسته از ادمهایی که به نوشتن این تیتر افتخار میکنند بدانند که با همین قوم ترکمن .قهرمانان ترکمن پله های ترقی وپیروزی را بالا وهی بالاتر میروند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست