• تاریخ: 2015-10-10
  • شناسه خبر: 9259
  • 3,374 بازدید

در سوگ مرجان نازقلیچی

ارکین نیوز-زبیده سوقی عضو شورای شهر بندرترکمن در باره فرماندار زن ترکمن گفت: خانم نازقلیچی یک شیرزن واقعی بود مهربان و متواضع بود هنوز امیوارم که برگردد اما اگر برنگردد ترکمن صحرا یکی از بهترین هایش را از دست می دهد . کس ...

ارکین نیوز-زبیده سوقی عضو شورای شهر بندرترکمن در باره فرماندار زن ترکمن گفت: خانم نازقلیچی یک شیرزن واقعی بود مهربان و متواضع بود هنوز امیوارم که برگردد اما اگر برنگردد ترکمن صحرا یکی از بهترین هایش را از دست می دهد .

کسی که واقعا دلسوز مرمد بود.و همه تلاشش ایجاد عدالت بود عدالت بین حق و ناحق. زن و مرد . غنی و فقیر. طاهر جانی فعال اجتماعی بندرترکمنی در باره شخصیت مرجان نازقلیچی اظهار داشت نوشت : مرجان نازقلیچی شخصیتی داشت که هیچ گاه به وی اجازه نداد او با پیوستن به گروهها و احزاب در پی پست و مقام باشد
در عین حال او شایسته ترین کسی بود که توانست در دولت تدبیر و امید فرمانداری بندرترکمن را از انبوهی حواشی جنجالی و وقتگیر دور نماید.
نازقلیچی پتانسیل رفتن به مجلس را نیز داشت او اگر می بود و در دوره یازدهم کاندیدا می شد با همین مقدار محبوبیتش هم می توانست نماینده مردم باشد خدمات وی بدون شک تا سالها در اذهان باقی خواهد ماند واقعا خیلی حیف که او دیگر در بین ما نیست و خوشا به احوالش از اینکه اکنون در مکان و جایگاه بهتری قرار دارد.
گلشن مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست