• تاریخ: 2016-06-08
  • شناسه خبر: 18388
  • 323 بازدید

در بندر ترکمن آب است ولی کم است!!!

ارکین نیوز – قطعی آب چند روزی است که مهمان سرزده برای مشترکین آب بندرترکمن شده است. قطعی آب در برخی مناطق بندر ترکمن حتی به سه روز هم کشید.حدود یک ماه پیش شهرستان گمیشان از قطعی آب رنج می برد و حال این مسئله دامن گ ...

ارکین نیوز – قطعی آب چند روزی است که مهمان سرزده برای مشترکین آب بندرترکمن شده است.
قطعی آب در برخی مناطق بندر ترکمن حتی به سه روز هم کشید.حدود یک ماه پیش شهرستان گمیشان از قطعی آب رنج می برد و حال این مسئله دامن گیر بندر ترکمن شده است.جواب عضو شورای شهر بندر ترکمن در مورد قطعی آب اینگونه است:

رجب پور:
با سلام خدمت دوستان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات ، در پی ارتباط با ریاست آبفا بعلت مصرف بیش از حد آب با کمبود آب. مواجه شدند ، ایشان دیروز قول دادند تا برطرف نکردن مشکل نمیخوابند. درثانی طبق فرمایشات ایشان قراره برای رفع مشکل دو حلقه چاه از کردکوی بگیرند.البته این موارد را نقل قول میکنم از خود مهندس رضوی و مهندس نیازی. دوستان در شبکه های مجازی بیشترین کمکی که میتوان کرد اصلاح فرهنگ شهروندی است. مثل مصرف درست آب، انقلاب عدم استفاده از پاکتهای پلاستیکی، و احیای فرهنگ. امر به معروف و نهی از منکر. بعضی مواقع آموزش شاگردان بهتر از آموزش ضمن خدمت معلمان است. با توجه به تعداد بسیار زیاد مخاطبان فضای مجازی بهترین کمک آموزش فرهنگ شهروندی توسط این فضاست. در این ماه مبارک سعی کنیم دل کسی را آزرده نکنیم، چون اگر حرف ما درست باشد غیبت و اگر نباشد تهمت است.روزه هاتون مورد قبول حق.
سایت خبری حابار

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست