• تاریخ: 2015-11-08
  • شناسه خبر: 10263
  • 718 بازدید

درختان توسط شهرداری در آق قلا قطع می شود در گرگان جابجا

ارکین نیوز – علی :سال گذشته بود که شهرداری آق قلا در اقدامی غیر کارشناسی البته با مجوز منابع طبیعی درختان کهنسال سطح شهر را به دلیل آسیب رساندن ریشه درختان به پیاده روها و آسفالت خیابان قطع کرد که در فضای مجازی اعت ...

ارکین نیوز – علی :سال گذشته بود که شهرداری آق قلا در اقدامی غیر کارشناسی البته با مجوز منابع طبیعی درختان کهنسال سطح شهر را به دلیل آسیب رساندن ریشه درختان به پیاده روها و آسفالت خیابان قطع کرد که در فضای مجازی اعتراضات زیادی را به دنبال داشت .
ولی امروز در خبرها آمده بود شهرداری گرگان عملیات جابه جایی ۱۰۰ اصله درخت چنار به روش روت بال در تقاطع صیاد شیرازی آغاز کرده است .

به گزارش روابط عمومی شهرداری گرگان، با توجه به ارزش درختان در سطح شهر، شهرداری گرگان به منظور جلوگیری از تخریب فضای سبز شهری اقدام به جابه جایی ۱۰۰ اصله درخت چنار در مسیر اجرای عملیات عمرانی زیرگذر صیاد شیرازی به روش روت بال کرده است.
حال جای سوال اینجاست که آیا با توجه به فقر فضای سبز در سطح شهر وکه حتی در پرطرفدارترین پارک شهر در محله کل آباد یک عدد درخت مناسب دیده نمی شود امکان انتقال این درختان به پارک ها و مکان های مناسب وجود نداشت.
آیا کارشناسان فضای سبز ؛ تجربیات سایر شهرداری ها را نمی توانند به عنوان یکی از اصول توسعه فضای سبز قرار بدهند؟

  • ش - 2015-11-09 در 11:12 ب.ظ

    سلام.خدا کنه یه روز بشنویم که افراد نالایق و کسانی که ول میچرخن تو شهرداری توسط شهرداری در آق قلا قطع می شود.متاسفانه اینا ابزارهایی را از بیرون شهرداری پیدا کردن و رو شهردار فشار میارن.کی میخواد اینا درست بشه. خدا کنه اون روز را ما ببینیم.ببینیم که یک نفر تو شهرداری عرضه اینو نداشته باشه که فک و فامیل خودش رو تو شهرداری بیاره.انجام اینا جرات میخواد. شجاعت میخواد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست