• تاریخ: 2015-09-30
  • شناسه خبر: 8786
  • 2,429 بازدید

دختر یوسف آخوند طلابی :بی خبری از خبر بد هم سخت تر است ..

ارکین نیوز-فرزند آخوند طلابی :پدرم بارها یه سفر حج رفته بود و نا بلد راه نبود که گم شود. یوسف آخوند طلابی قبل از حضور در منا تصاویری ازسفر خود را برای خانواده ارسال و خبر سلامتی اش را می دهد و متاسفانه در روز فاجعه منا م ...

ارکین نیوز-فرزند آخوند طلابی :پدرم بارها یه سفر حج رفته بود و نا بلد راه نبود که گم شود.

یوسف آخوند طلابی قبل از حضور در منا تصاویری ازسفر خود را برای خانواده ارسال و خبر سلامتی اش را می دهد و متاسفانه در روز فاجعه منا مفقود می شود و بعد از گذشت یک هفته با وجود پیگیری شبانه روزی پسرش وخانمش و برادرش که همگی همسفر بودندهیچ اثری از او نیست.

دختر آخوند طلابی می گوید : برادر وعمویم به عنوان اقوام درجه یک ، هر روز بیمارستانهای مختلف شهرهای عربستان را یک به یک می گردند و عکسهای فوت شدگان را که عربستان جهت شناسایی فوت شدگان در بیمارستانها قرار داده است یک به یک مرور می کنند اما هیچ فایده ای ندارد…

ما به التماس یک خبر از عزیزانمان مانده ایم و هیچکس همکاری درستی با ما ندارد..ما فقط می خواهیم هرچه زودتر از سرنوشت پدرمان اطلاع پیدا کنیم، بی خبری از خبر بد هم سخت تر است ..

دختر آخوند طلابی ادامه می دهد: پدرم فرد بی سواد و نابلدی نبود که گم شود ، بارها به عنوان روحانی کاروان به مکه مشرف شده بود و این بار هم به نیابت از کسی رفته بود تا اعمال حج را به جا آورد، که متاسفانه در روز حادثه مفقود شده و تا امروز ما از سرنوشت پدر بی خبریم .

آخرین تصویر آخوند طلابی که از سفر حج برای خانواده ارسال کرده است.
ساحل گمیشان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست