• تاریخ: 2016-06-17
  • شناسه خبر: 18610
  • 408 بازدید

خسارت بیمه‌ای خانواده‌های حادثه‌دیدگان منا در استان گلستان پرداخت شد

ارکین نیوز-مدیرکل بیمه ایران استان گلستان گفت: ۲۵ میلیون تومان حق خسارت بیمه‌ای به خانواده‌های حادثه‌دیدگان منا در استان گلستان پرداخت شد. علیرضا عموزاد خلیلی اظهار داشت: بیمه ایران مکلف به پرداخت ۵۵ میلیون به خانواده ۴۹ ...

ارکین نیوز-مدیرکل بیمه ایران استان گلستان گفت: ۲۵ میلیون تومان حق خسارت بیمه‌ای به خانواده‌های حادثه‌دیدگان منا در استان گلستان پرداخت شد.

علیرضا عموزاد خلیلی اظهار داشت: بیمه ایران مکلف به پرداخت ۵۵ میلیون به خانواده ۴۹ شهید حادثه مناست که تاکنون ۲۵ میلیون علی‌الحساب پرداخت شده و به زودی ۳۰ میلیون دیگر هم پرداخت می‌شود.
وی افزود: در حج سال ۹۴ حجاج بیمه این شرکت خدمات بودند که معادل ۵۵ میلیون تومان برای هر نفر بود که بر اثر فاجعه منا ۴۹نفر از هم استانی‌های گلستانی جان خود را از دست دادند.
مدیرکل بیمه ایران استان گلستان تصریح کرد: در سال ۹۴ بیمه ایران بابت خسارت به بیمه شدگان مبلغ ۱۱۱ میلیارد و۷۰۰ میلیون تومان پرداخت کرده و در سال ۹۴ حدود۱۵۲ میلیارد تومان حق بیمه از بیمه شدگان دریافت شد.
وی افزود: از این میزان ۵۵ میلیارد تومان بابت خسارت ناشی از تصادفات و۳۸ میلیارد تومان پول بابت درمان پرداخت شد.
عموزاد خلیلی تاکید کرد: سال گذشته از ۴۱۷ هزار مورد بررسی بیمه‌‌ای، ۴۰۰ هزار مورد مربوط به بیمه درمان تکمیلی و۷ هزار مورد مربوط به تصادفات شخص ثالث بوده است.
وی راه‌اندازی سامانه درمان الکترونیکی و پرداخت خسارت بیمه به عنوان علی‌الحساب به خانواده‌های حادثه دیدگان منا وهمکاری با بنیاد شهید استان را از جمله مهم‌ترین خدمات این بیمه اعلام کرد.
معاون توسعه و منابع انسانی استانداری هم در گفت وگو با تسنیم با اشاره به ۳۱۷ کارگاه نیمه تعطیل و راکد گلستان گفت: با توجه به حمایت تسهیلاتی از کارگاه‌های نیمه تعطیل و راکد گلستان انتظار می‌ورد این کارگاههای از خدمات بیمه‌ای هم برخوردار شوند.
محمود ربیعی افزود: با توجه به کاهش نرخ بیمه ای استفاده از صنعت وخدمات بیمه‌ای در صنایع کوچک و متوسط بسیار برای این بخش می‌تواند مناسب باشد.
وی تصریح کرد :استان گلستان در بخش تصادفات یکی از پرخطرترین استان‌های کشور است و ما رتبه بالایی در بخش تصادفات داریم که بیمه می‌تواند کمک به آسیب‌دیدگان در حوادث باشد.
سلام گلستان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست