• تاریخ: 2015-01-18
  • شناسه خبر: 767
  • 2,473 بازدید

حیف این همه زیبایی میدان مختومقلی آق قلا

ارکین نیوز – زیباسازی میدان مختومقلی آق قلا با استفاده از طراحی هنرمندان بومی انجام شد و به نوشته سایت شهرداری آق قلا قرار بود در هفته وحدت با حضور مسئولین افتتاح شود که به دلیل عدم اتمام این طرح انجام نشد ولی نکته ...

۲۰۱۵۰۱۱۸_۱۴۵۸۱۴
ارکین نیوز – زیباسازی میدان مختومقلی آق قلا با استفاده از طراحی هنرمندان بومی انجام شد و به نوشته سایت شهرداری آق قلا قرار بود در هفته وحدت با حضور مسئولین افتتاح شود که به دلیل عدم اتمام این طرح انجام نشد ولی نکته حائز اهمیت این است که چرا عوامل شهرداری آق قلا بد سلیقگی به خرج دادند و قبل از اتمام کامل طرح ، داربست های که میدان را از دید بیننده پوشیده نگه داشته بود برداشتند.
ای کاش عوامل شهرداری صبر پیشه می کردند و قبل از اجرای کامل طرح زیباسازی،  میدان نیمه کاره مختومقلی را نشان نمی دادند و اینگونه زیبایی این پروژه بسیار زیبا را به حراج نمی گذاشتند.
هنوز فضای سبز میدان مختومقلی انجام نشده و تلنبار خاک های اضافی در وسط میدان حلاوت زیبایی نقش و نگارهای  میدان گرفته است .
شهردار ساعی ، پرتلاش شهر آق قلا ،از نظر زیباشناختی و مبلمان شهری این وضع میدان یعنی بدسلیقی محض ……..۲۰۱۵۰۱۱۸_۱۴۵۸۰۶

آقای شهردار ؛ آب نما ، نورپردازی و فضای سبز بسیار زیبای در نظر گرفته شده کجاست  که با برداشتن داربست ها اینگونه میدان را در معرض عموم قرار داده اید.

  • ناصر توسلی - 2015-01-20 در 3:31 ب.ظ

    من نمی دانم چرامسئولین این شهر که همیشه سر تحویل پروژه ها در مدت زمان معین شده تاخیر دارند یک قول مدت دار مثلا چند ساله به مردم نمی دهند؟ !!! امیدوارم این میدان هم دچار سرنوشت میدان قدس نشود…
    ناصر توسلی

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست