• تاریخ: 2015-05-28
  • شناسه خبر: 4426
  • 945 بازدید

حاشیه های یک نشست زنانه در بندرترکمن!

ارکین نیوز – فخرالسادات محتشمی‌پورهمسر مصطفی تاج زاده عضو جبهه مشارکت ایران اسلامی از اعضای موسس و مدیر گروه ارتباطات انجمن زنان مدیر و کارآفرین صبح امروز در بندرترکمن در یک کارگاه آموزشی شرکت کرد. به گزارش گلستان ...

mohtashamipoor
ارکین نیوز – فخرالسادات محتشمی‌پورهمسر مصطفی تاج زاده عضو جبهه مشارکت ایران اسلامی از اعضای موسس و مدیر گروه ارتباطات انجمن زنان مدیر و کارآفرین صبح امروز در بندرترکمن در یک کارگاه آموزشی شرکت کرد.

به گزارش گلستان ما ؛ صبح امروز پنجشنبه ۷ خرداد ماه یک دستگاه خودرو ون متعلق به ستاد مدیریت بحران وزارت کشور وارد بندر ترکمن شد.

این خودرو حامل فخرالسادات محتشمی پور از اعضای موسس و مدیر گروه ارتباطات انجمن زنان مدیر کارآفرین کشور و هیئتی ۱۵ نفره بود .

گفته می شود فخرالسادات محتشمی پور قرار است طی همایش در جمع زنان و البته برخی مردان کارآفرین در بندرترکمن سخنرانی کند.

از حاشیه های این نشست که از ساعت ۱۰ آغاز شده ، این بود که خبرنگاران را به جلسه راه ندادند و فقط خبرنگار ایرنا که گویا این روزها به دلیل هجمه علیه مخالفان دولت علمدار شده ، راه داده اند.

گویا به دلیل اعتراض برخی خبرنگاران گفته شده باید تا زمان حضور فرماندار که در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کرده منتظر بمانند تا با وساطت وی به داخل همایش بروند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست