• تاریخ: 2016-02-12
  • شناسه خبر: 14597
  • 1,585 بازدید

حاشیه نگاری خبرنگار ارکین نیوز از راهپیمایی ۲۲ بهمن آق قلا

ارکین نیوز – راهپیمایی سی وهفتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران با شکوه هر چه تمامتر در شهرستان آق قلا برگزارگردید. در این راهپیمایی که با حضور امامان جمعه وجماعات ،مسئولین کشوری ولشکری ،برگزار شد راهپیمایی کنن ...

ارکین نیوز – راهپیمایی سی وهفتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران با شکوه هر چه تمامتر در شهرستان آق قلا برگزارگردید.
در این راهپیمایی که با حضور امامان جمعه وجماعات ،مسئولین کشوری ولشکری ،برگزار شد راهپیمایی کنندگان ضمن سردادن شعارهای انقلاب یاد وخاطره روزهای پیروزی راگرامی داشتندوبا اعلام انزجار خویش از استکبار جهانی با ارمانهای بلند امام ورهبری تجدید بیعت کردند.
مردم از هرقشری برای حضور در این راهپیمایی پرشکوه آمده بودند کودکانی را میدیدی که باپرچم زیبای ایران به همراه پدر ومادرشان حضورداشتند،پیرمردها،دانش آموزان، معلمان. ..همه وهمه آمده بودند تا وحدت خودرا پس گذشت سی وهفت سال از انقلاب شکوهمند اسلامی به نمایش بگذارند واین پیام را به گوش جهانیان برسانند که ایران اسلامی علارغم همه توطئه های دشمنان اسلام برای تفرقه انداختن بین مذاهب واقوام همچنان یک دل و یک صدا پشتیبان انقلاب ونظام ومقام معظم رهبری حرکت می کند،
وتوطئه های شما نه تنها مارا از هم جدا نکرده بلکه موجب نزدیک تر شدن دلهای ما به یکدیگر شده است.
حاشیه :
-سخنران اصلی مراسم آقای ربیعی معاون توسعه انسانی استاندار وبخشدار سابق آق قلا بود.

– همراهی دو امام جمعه شهر آق قلا آخوند میرزاعلی و آخوند رهبر در کنار هم معاون استاندار و فرماندار آق قلا از صحنه های زیبای این مراسم بود.
-سرود خوانی منظم دانش آموزان همراه باموزیک درپایان مراسم قابل تحسین بود.

-حضور کاندیداها در مراسم راهپیمایی قابل توجه بود و روحانیون وجوانان ودیگر اقشار مردم که جلوهای خاصی به مراسم این دوره میداد.

– مهندس امانزاده،دکتر گرکز ، ماهری و مهندس رادمهر نیز با تعدادی از هواداران خود در این مراسم شرکت کرده بودند که امسال راهپیمایی امسال ۲۲ بهمن آق قلا را متفاوت کرده بود.

– غفور جرجانی فرماندار سابق آق قلا نیز بهمراه جمعی از مدیران سابق دوران مدیریتی شان در راهپیمایی شرکت کرده بود که از چشم عکاسان دور نماند.

– مشایعت دکتر گرکز توسط عبدالطیف اسماعیلی از کاندیداهای سابق مجلس از نکات قابل تامل این مراسم بود.

– نظم حاکم در راهپیمایی امسال با توجه به افزایش تعداد شرکت کنندگان در مراسم از نکات قابل توجه مراسم امسال بود.

– اعضای گروه ماصلاحات توپاری آق قلا نیز در این مراسم حضور پرشوری داشتند و حتی فراخون آنها در شبکه های اجتماعی منتشر شده بود.
photo_2016-02-12_18-33-30
———-
photo_2016-02-12_18-33-18
————
photo_2016-02-12_18-31-41
——–
photo_2016-02-12_18-32-50

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست