• تاریخ: 2018-05-20
  • شناسه خبر: 26213
  • 182 بازدید

جلسه تخصیص زمین جهت احداث درمانگاه تامین اجتماعی و ثبت اسناد شهرستان آق قلا

ارکین نیوز-جلسه تخصیص زمین جهت احداث درمانگاه تامین اجتماعی و ثبت اسناد و املاک شهرستان آق قلا برگزار شد. جلسه تخصیص زمین جهت احداث درمانگاه تامین اجتماعی و ساختمان اداری ثبت اسناد و املاک شهرستان آق قلا به ریاست”م ...

ارکین نیوز-جلسه تخصیص زمین جهت احداث درمانگاه تامین اجتماعی و ثبت اسناد و املاک شهرستان آق قلا برگزار شد.

جلسه تخصیص زمین جهت احداث درمانگاه تامین اجتماعی و ساختمان اداری ثبت اسناد و املاک شهرستان آق قلا به ریاست”میر محمد غراوی”معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و با حضور”نبی هزار جریبی”نماینده مردم شریف شهرستانهای گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی،مدیران کل ادارات راه و شهرسازی،درمان تامین اجتماعی و ثبت اسناد و املاک،”امانگلدی ضمیر” فرماندار و مدیران و کارشناسان دستگاههای اجرایی در سالن اجتماعات معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان در این جلسه به ملکف بودن وزارت راه و شهرسازی و ادارات تابعه آن به عنوان نمایندگان دولت نسبت به تامین اراضی دستگاههای اجرایی بر اساس طرحهای جامع و تفضیلی اشاره کرد و از طرح موضوع فوق در کمیسیون ماده ۵ استان خبر داد.

“غراوی”از مدیران دستگاههای اجرایی استان خواست فضای واقعی مورد نیاز جهت احداث ساختمان اداری را اعلام نمایند و از تغییر کاربری مسکونی عرصه ۴ هکتاری راه و شهرسازی در محدوده شهر آق قلا به اداری به لحاظ تامین زمین مورد نیاز دستگاههای اجرایی و همچنین اختصاص ۲۰ درصد از عرصه فوق جهت تامین مسکن مورد نیاز جانبازان این شهرستان خبر داد.

امانگلدی ضمیر هدف از تشکیل این جلسه را هم اندیشی و تصمیم گیری در خصوص تخصیص زمین جهت احداث درمانگاه تامین اجتماعی و همچنین ساختمان اداری ثبت اسناد و املاک شهرستان آق قلا بیان کرد.

فرماندار شهرستان آق قلا ضمن قدردانی از تلاشهای نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی نسبت به پیگیری صدور مجوز درمانگاه تامین اجتماعی و مصوب نمودن ۱۰۰ میلیارد اعتبار ملی در این خصوص،افزود:۵ هزار متر مربع زمین جهت احداث درمانگاه تامکین اجتماعی و ۱۵۰۰ متر مربع نیز جهت احداث ساختمان اداری ثبت اسناد و املاک شهرستان آق قلا مورد نیاز می باشد.

“ضمیر”به عرصه ۴ هکتاری راه و شهرسازی در محدوده شهری شهرستان آق قلا با کاربری مسکونی اشاره نموده و استیجاری بودن ملک و نبود عرصه اداری را از مهمترین مشکلات استقرار دستگاههای اجرایی در این شهرستان عنوان کرد و از مجموعه مدیران حاضر در جلسه خواست با تعامل و هم فکری در راستای مرتفع نمودن بخشی از مشکلات اداری شهرستان آق قلا اهتمام داشته باشند.

نماینده مردم شریف شهرستانهای گرگان و آق قلا نیز در این جلسه خواستار تعامل و هماهنگی بین دستگاههای اجرایی در راستای حل مشکلات مردم شد و از پیگیری درخواست جامعه ۴۷ هزار نفری کارگری شهرستان آق قلا و صدور مجوز احداث درمانگاه تامین اجتماعی با اعتبار ملی ۱۰۰ میلیارد خبر داد.

“هزار جریبی”استقرار اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در شهرستان آق قلا و استیجاری بودن پلیس راهور و اداره بهزیستی شهرستان را بخش دیگری از مشکلات اداری این شهرستان عنوان کرد و از مدیر کل راه و شهرسازی استان خواست نسبت به واگذاری زمین از اراضی ۶۵۰ هکتاری در جنب مجموعه سوارکاری شهرستان به لحاظ تامین عرصه اداری دستگاههای اجرایی اهتمام ورزد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست